https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Travelling, Local History

Number of items: 193

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Csorba Csaba: Regélő váraink. Bp., 1999, Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés.
15096.

Csorba Csaba: Regélő váraink. Bp., 1999, Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
2
Garami László-Kurunczi Margit-Tóth Ágnes: Varázslatos Magyarország. Bp., 2003, Viva Media-Athenaeum 2000. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15097.

Garami László-Kurunczi Margit-Tóth Ágnes: Varázslatos Magyarország. Bp., 2003, Viva Media-Athenaeum 2000. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Szabó Győző: Supertravel. Bp.,2009, Athenaeum. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. CD-melléklettel.
15098.

Szabó Győző: Supertravel. Bp.,2009, Athenaeum. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. CD-melléklettel.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Jankovich B. Dénes (szerk.) Erdmann Gyula (szerk.) : Békéscsaba története I A kezdetektől 1848-ig. Békéscsaba 1991. 859p. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval. Néhány beszakadással
15500.

Jankovich B. Dénes (szerk.) Erdmann Gyula (szerk.) : Békéscsaba története I A kezdetektől 1848-ig. Békéscsaba 1991. 859p. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval. Néhány beszakadással

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Number of bids:
0
[Joseph Stöcklein]: Allerhand so Lehr- als Geist-reiche Brief, Schriften und Reis-Beschreibungen welche meistens von denen Missionariis... aus beyden Indien und anderen über Meer gelegenen Landern. Zeit An. 1642. bis aud das Jahr 1726. in Europa angelangt seynd. I-VIII. Theil. (egybekötve). Augsburg-Gratz, 1726, Philipp Martin, 5 sztl. lev.+6 sztl. lev.+116 p.+4 sztl. Lev.+ 116 p.+6 sztl. lev.+116 p.+6 sztl. lev. 120 p. +6 sztl. lev+110+2 p.+6 sztl lev.+124 p.+6 sztl. lev+64 p.+29 szt. lev. Fametszetű könyvdíszekkel. Német nyelven. Korabeli egészbőr-kötésben, kopott borítóval, nagyrészt hiányzó ábrákkal, térképekkel, a meglévőek sérültek, hiányosak, hiányos: az elejéről a címkép, a címlap és 3 sztl. levél, az első részből 4 lap, valamint a végéről 2+2 sztl. levél hiányzik, az első és az utolsó lap sérült, valamint benne további néhány sérült, és részben kissé hiányos lappal, foltos lapokkal, megviselt állapotban./  Leather-binding, in German language. The lot of part of the tables and maps lost, little part of the tables and maps damaged, and incompleted, the title image, and the title page, and the next 3 pages lost, 4 pages lost from the first part, and 2+2 pages lost from the end. The fist and last page damaged. With other damaged, and little bit incompleted, spotty pages in the book. In poor condition.
15501.

[Joseph Stöcklein]: Allerhand so Lehr- als Geist-reiche Brief, Schriften und Reis-Beschreibungen welche meistens von denen Missionariis... aus beyden Indien und anderen über Meer gelegenen Landern. Zeit An. 1642. bis aud das Jahr 1726. in Europa angelangt seynd. I-VIII. Theil. (egybekötve). Augsburg-Gratz, 1726, Philipp Martin, 5 sztl. lev.+6 sztl. lev.+116 p.+4 sztl. Lev.+ 116 p.+6 sztl. lev.+116 p.+6 sztl. lev. 120 p. +6 sztl. lev+110+2 p.+6 sztl lev.+124 p.+6 sztl. lev+64 p.+29 szt. lev. Fametszetű könyvdíszekkel. Német nyelven. Korabeli egészbőr-kötésben, kopott borítóval, nagyrészt hiányzó ábrákkal, térképekkel, a meglévőek sérültek, hiányosak, hiányos: az elejéről a címkép, a címlap és 3 sztl. levél, az első részből 4 lap, valamint a végéről 2+2 sztl. levél hiányzik, az első és az utolsó lap sérült, valamint benne további néhány sérült, és részben kissé hiányos lappal, foltos lapokkal, megviselt állapotban./ Leather-binding, in German language. The lot of part of the tables and maps lost, little part of the tables and maps damaged, and incompleted, the title image, and the title page, and the next 3 pages lost, 4 pages lost from the first part, and 2+2 pages lost from the end. The fist and last page damaged. With other damaged, and little bit incompleted, spotty pages in the book. In poor condition.

 
The item is not available
Starting price:
16 000 HUF
43,24
EUR
,
47,06
USD
Number of bids:
0
Terézváros Budapest szívében. (Fényképek és tényképek a világvárosból.) Szerk.: Szabó Ferenc. Bp.,1998,Terézvárosi Művelődési Közalapítvány. Fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. Megjelent 1500 példányban.
15502.

Terézváros Budapest szívében. (Fényképek és tényképek a világvárosból.) Szerk.: Szabó Ferenc. Bp.,1998,Terézvárosi Művelődési Közalapítvány. Fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. Megjelent 1500 példányban.

 
The item is not available
Starting price:
2 200 HUF
5,95
EUR
,
6,47
USD
Number of bids:
0
Buzinkay Géza: Budapest képes története. Bp.,1998, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
15503.

Buzinkay Géza: Budapest képes története. Bp.,1998, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
4 800 HUF
12,97
EUR
,
14,12
USD
Number of bids:
0
Csörgedező források. Mezőkövesdi magánájtatosságok énekei. Szerk.: Mozer János. Gyűjtötték és közreadják: Mozer János és Török László kántor-karnagyok. Mezőkövesd, 2005, Pető-ny. Kiadói papírkötés.
15505.

Csörgedező források. Mezőkövesdi magánájtatosságok énekei. Szerk.: Mozer János. Gyűjtötték és közreadják: Mozer János és Török László kántor-karnagyok. Mezőkövesd, 2005, Pető-ny. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Jurkovics János (szerk.:) Tószeg története. Tószeg, 2005, (Gravamen Studió.) Második, javított bővített kiadás. Kiadói papírkötés.
15506.

Jurkovics János (szerk.:) Tószeg története. Tószeg, 2005, (Gravamen Studió.) Második, javított bővített kiadás. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
7,57
EUR
,
8,24
USD
Number of bids:
0
Buza Péter: Herminamező. Fejezetek egy városrész történetéből. Bp., 1992, Herminamező Polgári Köre. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
15509.

Buza Péter: Herminamező. Fejezetek egy városrész történetéből. Bp., 1992, Herminamező Polgári Köre. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
7,03
EUR
,
7,65
USD
Number of bids:
0
Baktay Ervin: Háromszéktől a Himalájáig. Körösi Csoma Sándor életútja. Bp., 1942. Vörösváry kiadó, (Bányai és Várkonyi-ny.), 299+5p.+16 t. (fekete-fehér képtáblák.) + 2 lapszámozáson belüli egészoldalas térképvázlattal. Kiadói félvászon kötésben, kissé kopott borítóval. Első kiadás.
15511.

Baktay Ervin: Háromszéktől a Himalájáig. Körösi Csoma Sándor életútja. Bp., 1942. Vörösváry kiadó, (Bányai és Várkonyi-ny.), 299+5p.+16 t. (fekete-fehér képtáblák.) + 2 lapszámozáson belüli egészoldalas térképvázlattal. Kiadói félvászon kötésben, kissé kopott borítóval. Első kiadás.

 
The item is not available
Starting price:
4 400 HUF
11,89
EUR
,
12,94
USD
Number of bids:
0
Jékely Endre: Fogakkal és karmokkal. Mendemondák és történetek a ragadozókról. Bp., 1986, Natura. Szövegközti és egészoldalas rajzokkal. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
15512.

Jékely Endre: Fogakkal és karmokkal. Mendemondák és történetek a ragadozókról. Bp., 1986, Natura. Szövegközti és egészoldalas rajzokkal. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment