Books: Travelling, Local History

Number of items: 193

15072.

800 HUF
Odze György-Kaiser Ottó: Magyarországon...megbízólevéllel. Pécs, 2001, Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
15073.

1 000 HUF
Virág Zsolt: Magyar kastélylexikon. Vas megye kastélyai és kúriái. Bp., 2004, Fo-Rom Invest. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
15074.

1 800 HUF
[Borbély Anikó -- Várady Péter Pál:] Erdély magyar templomai: Kalotaszeg. [Bp.], [1991], [Unikornis]. Kartonált papírkötésben, címlapja hiányzik.
15075.

800 HUF
15076.

1 200 HUF
Sándor P. Tibor Buza Péter Than László Életemből emlékek (A tizenkilencedik század Budapestjéről mesél a zenede szókész tanára s a rajzoskedvű számvevőszéki tanácsok) Budapesti Városvédő Egyesület, 2007 Kiadói kartonálásban
15077.

3 600 HUF
9,73
10,59
Delsenbachs Nürnbergische Ansichten. München,én.,Delphin, 19+1 p.+42 t. Német nyelven. Kiadói haránt-alakú kartonált papírkötés, sérült gerinccel, kissé kopott borítóval.
15078.

2 000 HUF
Dr. Kós Károly: Tájak, falvak, hagyományok. Bukarest, 1976, Kriterion. Fekete-fehér fotókkal, szövegközti ábrákkal. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói foltos papír védőborítóban.
15079.

1 000 HUF
Dr. Kós Károly-Szentimrei Judit-Dr. Nagy Jenő: Kis-Küküllő vidéki magyar népművészet. Bukarest, 1978, Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadozott papír védőborítóban.
15080.

1 000 HUF
cca 1900-1940 Vegyes útikönyv és prospektus tétel, 15 db: Griebens Reiseführer sorozat 5 kötete (London, Dresden, Wien, Salzburg, Nürnberg), Führer durch die Schatzkammer des Allerhöchsten Kaiserhauses (1903), Paris-Plan, valamint utazási prospektusok, nyomtatványok. Nagyrészt német nyelven. Közte két francia nyelvűvel. Változó állapotban.
15081.

2 400 HUF
15082.

1 200 HUF
Rátkai László-Brenner Vilmos-Kovács Géza: Jáki templom. A kövek üzenete. Szombathely, én., MG Kereskedelmi és Szolgáltató Bt. Kiadói papírkötés.
15083.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF