Books: Travelling, Local History

Number of items: 193

Kelemen Pál: Istenek csatatere. Fordította: F. Rétay Margit. Bp., é. n., Franklin-Társulat, 168+4 p.+18 t.(Fekete-fehér fotók.) Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozat-kötésben, kopott borítóval.
15012.

1 600 HUF
4,85
5,23
10
Sven Hedin: Ázsia sivatagjain keresztül. Átdolgozta: Dr. Thirring Gusztáv. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára Bp.,(1902),Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 1 t.+220+4 p.+15 t.(Egészoldalas fekete-fehér képtáblák.) Egészoldalas és szövegközti képtáblákkal illusztrált Kiadói aranyozott gerincű illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, hiányzó 2 térképpel.
15013.

1 600 HUF
4,85
5,23
Sven Hedin: Ázsia szívében I. kötet. Tízezer kilométernyi úttalan utazás. Fordította: Dr. Thirring Gusztáv. Képekkel és térképekkel. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é. n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 1 t. (címkép)+8+214+2 p.+16 t. Gazdag egészoldalas és szövegközti fekete-fehér fotókkal és egy térképpel illusztrálva. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozat-kötésben, kissé kopott borítóval, egy hiányzó térképpel és képtáblával.
15014.

1 600 HUF
4,85
5,23
Vörös Márton: A szerencsés expedíció. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é. n., Franklin-Társulat. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott, foltos borítóval.
15015.

1 600 HUF
4,85
5,23
Sten Bergman: A viharok hazájában. Természettudományos kutatóutazás a Kurili-szigeteken. Fordította: Dr. Cholnoky Béla. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Franklin. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott, foltos borítóval.
15016.

1 600 HUF
4,85
5,23
Ligeti Lajos: Afgán földön. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é. n., Franklin-Társulat, 219+3 p.+32 t. (Fekete-fehér fotókkal.) Szövegközti és egészoldalas térképekkel illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, jó állapotban.
15017.

1 600 HUF
4,85
5,23
21
Alberto M. De Agostini: Tíz esztendő a Tűzföldön. Fordította: Cholnoky Béla. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 209+3 p.+28 t. (Fekete-fehér fotók.) Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott, foltos borítóval.
15018.

1 600 HUF
4,85
5,23
Merlin Moore Taylor: A kannibálok földjén. Barangolás Pápua szívében. Fordította: Halász Gyula. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötés, kopott borítóval.
15019.

1 200 HUF
3,64
3,92
Kertész Róbert: Feltámad a félhold II.. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Franklin. Aranyozott kiadói egészvászon sorozatkötésben. Borítón folt, fűzés laza.
15020.

1 800 HUF
5,45
Vegyes könyvtétel, 2 db:   Dr. Keöpe Viktor: A szigetek gyöngye. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,é.n., Franklin. Kiadói kopott aranyozott egészvászon sorozatkötésben.  Henry S. Landor: Utazás a rejtelmes Tibetben. Átdolgozta Tábori Kornél. Bp., é.n., Tolnai. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, kopott borítóval, a borító két alsó sarkán hiánnyal.
15021.

1 000 HUF
3,03
3,27
10
15022.

1 800 HUF
5,45
Baktay Ervin: Indiai éveim I-II. kötet. Bp., 1938, Révai. Első kiadás. Kiadói kopott egészvászon-kötés.
15023.

1 000 HUF
3,03
3,27

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

371. Auction:
Payment deadlineis 19 June

372. Auction:
From 9 to 18 June
Payment deadline is 3 July
Viewing: From 15 to 18 June

33. Major Auction:
Payment deadline is 4 June

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.