Books: Travelling, Local History

Number of items: 193

Kath. misszió a Báhnár vadak között Hátsó-Indiában. Dourisboure francia eredetije után. Nagyvárad, 1885., Hollósy Jenő-ny., 207 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a címlapon magánkönyvtári bélyegzéssel, és ajándékozási sorokkal.
15024.

2 000 HUF
6,06
6,54
19
15025.

3 400 HUF
10,30
11,11
15026.

1 200 HUF
3,64
3,92
15027.

1 200 HUF
3,64
3,92
15028.

1 200 HUF
3,64
3,92
Dr. Dudich Endre: Az Aggteleki-cseppkőbarlang és környéke. Függelék: Kisebb barlangjaink áttekintése. A Sajó-Bódva közének ismeretlen szépségei fejezetet írta: Lendvay Károly. Népszerű Természettudományi Könyvtár 12. Bp., 1932, Kir. M.Természettudományi Társulat, 6+186 p.+4 t. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, térkép nélkül.   + A Mátra részletes kalauza. Szerk.: Barcza Imre és Dr. Vigyázó János. Dr. Thirring - Dr. Vigyázó: Részletes magyar útikalauzok 10. Bp., 1930, Turistaság és Alpinizmus, 200 p.+ 3 kihajtható térkép. Kiadói papírkötésben, rossz állapotban.
15029.

1 000 HUF
3,03
3,27
Rónay Ernő: Krasznojárszk. Oradea/Nagyvárad, 1939. Grafica, 1 t.+300 p. Második kiadás. Átkötött illusztrált egészvászon-kötés, az eredeti borítót az átkötésnél felhasználták, kopott borítóval, egy kijáró lappal.
15030.

1 000 HUF
3,03
3,27
Horváth Zoltán: Sopron önkormányzatának jogai és címerei. Várostörténet 1277-2002. Sopron, 2002. Kiadói kartobálásban, papír védőborítóval
15031.

2 000 HUF
6,06
6,54
Kardos László: Tiszaigar (Egy tiszántúli falu életrajza, 1744-1944). Bp., 2001. Püski. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval
15032.

1 600 HUF
4,85
5,23
Géfin Gyula: A szombathelyi székesegyház. Szombathely, é.n. Martineum. Kiadói papírborítóval.
15033.

1 600 HUF
4,85
5,23
15034.

1 800 HUF
5,45
Kollár Mária: Gyékényből szőtt falu. (Tápé.) Bp.,1972, Natura. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban. Megjelent 1000 példányban.
15035.

2 200 HUF
6,67
7,19

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

371. Auction:
Payment deadlineis 19 June

372. Auction:
From 9 to 18 June
Payment deadline is 3 July
Viewing: From 15 to 18 June

33. Major Auction:
Payment deadline is 4 June

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.