1 600 HUF
Officina Könyvtár 5 kötete (1.,5.,21/22.): Platon: Lakoma. Ford.: Telegdi Zsigmond.; Montraigne legszebb lapjai. André Gide válogatásában. Ford.: Kürti Pál.; Voltaire: Candide avagy az optimizmus. Ford., bevezetéssel és jegyzetekkel ellátta: Benedek György.; Bp.,1941-1942, Officina. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé kopott borítókkal, az egyik gerinc sérült.