Books: Other languages

Number of items: 11

Roger de Rabutin, Comte de Bussy: La France galante, ou histoires amoureuses de la cour. Tome premier. A. Cologne (Köln), 1695, Chez Pierre Marteau, 288 p.+2 t. Francia nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval.
17487.

20 000 HUF
62,31
68,49
P. Ovidii Nasonis Opera, quae supersunt, ad exemplar. Nicolai Heinsii et Petri Burmanni castigata. Praemissa est Io. Georgii Walachii diatribe critica de Latinitate poetica. Lipsiae, 1730, M. G. Weidmanni, 11 sztl.+335 p. Latin nyelven. Korabeli kopott félbőr-kötésben, a címképet az elülső kötéstábla belsejére kasírozták, az utolsó lap szélén kis hiánnyal.
17488.

5 000 HUF
15,58
17,12
Thomas Mann: Unordnung und frühes Leid. Berlin, (1926), S. Fischer Verlag. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés. Első kiadás! / Paperbinding, in case, in German language. First edition.
17489.

1 000 HUF
3,12
3,42
Gudrun Maierhof-Katinka Schröder: Sie radeln wie ein Mann, Madame. Als die Frauen das Rad eroberten. Dortmund, 1992, Ebersbach. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
17490.

1 000 HUF
3,12
3,42
Alain Lance-János Szávai: Nouvelle Poésie Hongroise. 1970-2000. Klimó, Károly Illusztrációival. Paris, 2001, Caractéres. Francia nyelven. Kiadói papírkötés.
17491.

2 000 HUF
6,23
6,85
17492.

2 000 HUF
6,23
6,85
The Passion. Photography from the Movie The Passion of the Christ. Szerk.: Bonne Steffen. hn., 2004, Icon. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Ajándékozási sorokkal két azonosítatlan személytől, a megjelenés napjára dátumozva, (2004. augusztus 28.)
17493.

2 000 HUF
6,23
6,85
17494.

20 000 HUF
62,31
68,49
2 db oxfordi szótár: The concise oxford dictionary (ninth edition) 1995, Illsutrated oxford dictionary 1998. Szép állapotban.
17495.

3 600 HUF
11,21
12,33
17496.

2 000 HUF
6,23
6,85
Soren Kierkegaard: Buch des Richters. Seine Tagbucher 1833-1855 im Auszug aus dem Danischen vom Hermann Gottsched. Jena-Leipzig, 1905, Eugen Diedrichs, 200 p.+2 t. Német nyelven. Kiadói aranyozott félpergamen-kötés.
17497.

1 000 HUF
3,12
3,42
10

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

356. Auction:
Payment deadline is 1 November

357. Auction:
From 29 October to 7 November
Payment deadline is 15 November
Viewing: From 4 to 7 November

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.