Books: Law

Number of items: 33

Sólyom Jenő: A nyugdíj törvény magyarázata. Bp., 1892. 297p. + 1 kihajtható tábla. Címlapon kis hiány, egy lap kijár. Korabeli kopott félvászon kötésben. Ritka!
15686.

4 000 HUF
12,46
13,70
15687.

2 400 HUF
7,48
8,22
Gneist Rudolf: A jogi állam. Ford.: Dr. Takács Lajos. Bp.,1875, MTA, VI+275 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
15688.

1 000 HUF
3,12
3,42
Az 1884-dik évi törvények gyűjteménye. Jegyzetekkel, magyarázatokkal. Bp., 1884, Lampel. Kiadói kopott aranyozott egészvászon-kötésben, javított, sérült kötéssel.
15689.

1 000 HUF
3,12
3,42
15690.

1 000 HUF
3,12
3,42
15691.

1 000 HUF
3,12
3,42
15692.

2 000 HUF
6,23
6,85
15693.

4 800 HUF
14,95
16,44
15694.

4 800 HUF
14,95
16,44
Dr. Reichard Zsigmond: Tervezett a büntetőtörvény módosításáról. Magyar jogászegyleti értekezések XXIII. köt. 1. füzet. Bp., 1901, Franklin, 83 p. Papírkötésben, kissé hiányos borítóval.
15695.

1 000 HUF
3,12
3,42
15696.

1 000 HUF
3,12
3,42
15697.

3 800 HUF
11,84
13,01

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

356. Auction:
Payment deadline is 1 November

357. Auction:
From 29 October to 7 November
Payment deadline is 15 November
Viewing: From 4 to 7 November

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.