Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 58

Berán Nándor (1889-1965) 1935. Magyar Vöröskereszt Ifjúsági Osztálya Br kitüntetés füllel. A MAGYAR VÖRÖS KERESZT IFJÚSÁGI OSZTÁLYA / MACTE NOVA VIRTUTE PUER! (31,5mm) T:2
31174.

Berán Nándor (1889-1965) 1935. "Magyar Vöröskereszt Ifjúsági Osztálya" Br kitüntetés füllel. "A MAGYAR VÖRÖS KERESZT IFJÚSÁGI OSZTÁLYA / MACTE NOVA VIRTUTE PUER!" (31,5mm) T:2

5 000 HUF
Sződy Szilárd (1878-1939) 1925. Magyar Főiskolai Sportszövetség / Bajnoki Érem - Diszkosz I. 927/8 jelzett Ag díjérem (27,73g/0.800/41mm) + Szege Sándor (1883-1945) 1931. Magyar Testgyakorlók Köre / I. díj 1931 jelzett Ag díjérem füllel (27,21g/0.800/41mm) + 1950. Ép testben ép lélek - Verseny Díj / 1950. Tenisz I. jelzett Ag díjérem füllel (13,92g/0.800/30mm) T:2,2-
31175.

12 000 HUF
32,43
35,29
~1900. A Magyar Országos Tűzoltó Szövetség X éves Szolgálati Érme Br kitüntetés mellszalag nélkül (37mm) T:2 kis patina, sérült fül
31176.

~1900. "A Magyar Országos Tűzoltó Szövetség X éves Szolgálati Érme" Br kitüntetés mellszalag nélkül (37mm) T:2 kis patina, sérült fül

1 400 HUF
1919. Vasas ne hagyd magad! Br sapkajelvény Szign.: Sződy Szilárd (43x52mm) T:2 / Hungary 1919. Vasas ne hagyd magad! (Ironworker do not let yourself!) Br cap badge. Sign.: Szilárd Sződy (43x52mm) C:XF
31177.

1919. "Vasas ne hagyd magad!" Br sapkajelvény Szign.: Sződy Szilárd (43x52mm) T:2 / Hungary 1919. "Vasas ne hagyd magad! (Ironworker do not let yourself!)" Br cap badge. Sign.: Szilárd Sződy (43x52mm) C:XF

5 000 HUF
~1920-1930. Budai Kerékpár Egylet ezüstözött Br sport díjérem mellszalaggal (30mm) T:2
31178.

~1920-1930. "Budai Kerékpár Egylet" ezüstözött Br sport díjérem mellszalaggal (30mm) T:2

1 600 HUF
1929. Középmagyarországi Labdarúgók Alszövetsége jelzett Ag díjérem füllel (18,86g/0.800/36mm) T:2 patina
31179.

1929. "Középmagyarországi Labdarúgók Alszövetsége" jelzett Ag díjérem füllel (18,86g/0.800/36mm) T:2 patina

4 000 HUF
~1930. Magyar Turista Egyesület (?) részben zománcozott és festett Br jelvény (~45mm) T:2
31180.

~1930. "Magyar Turista Egyesület" (?) részben zománcozott és festett Br jelvény (~45mm) T:2

2 000 HUF
~1930. MTE (Magyar Turista Egyesület) zománcozott Cu jelvény (29x21mm) T:2
31181.

~1930. "MTE (Magyar Turista Egyesület)" zománcozott Cu jelvény (29x21mm) T:2

4 400 HUF
11,89
12,94
1934. XXV. Országos Katolikus Nagygyűlés - Actio Catholica Br lemezjelvény (34mm) T:2
31182.

1934. "XXV. Országos Katolikus Nagygyűlés - Actio Catholica" Br lemezjelvény (34mm) T:2

1 400 HUF
1947. Székesegyházunk újjáépül 1945-1947 fém kitűző (18x26mm) T:2
31183.

1947. "Székesegyházunk újjáépül 1945-1947" fém kitűző (18x26mm) T:2

1 200 HUF
1948. Gyógyszerész Br gomblyuk jelvény, a szabadságharc 100. évfordulójára (20,5x12,5mm) T:1
31184.

2 000 HUF
~1950-1960. Budapest Városi Tanács Köztisztasági Ellenőre zománcozott Br jelvény, bőr tartószíjon (34x53mm) T:1-,2
31185.

~1950-1960. "Budapest Városi Tanács Köztisztasági Ellenőre" zománcozott Br jelvény, bőr tartószíjon (34x53mm) T:1-,2

12 000 HUF
32,43
35,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF