19028. 356. Closed Online auction Jewellery
1 800 HUF
0 HUF
Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc, köves aranyozott lepke függővel, jelzett, h: 41 cm, 3×1,8 cm, bruttó: 5,7 g
Photo of the item taken by : turóczi_márk