Number of items: 369

17490.

1 000 HUF
Merjünk magyarok lenni! Idézetek Teleki Pál gróf beszédeiből és írásaiból. Szerk.: Dr. Máday Béla (Bp.,)1943, Fiatal Magyarság Szövetség, Forrás Nyomdai Műintézet. Kiadói papírkötésben, kopott, foltos borítóval.+ 1935 Gyermeknaptár az 1935. évre. XXXVII. évf. Szerk.: Fodor Árpád. Vezényi Elemér. Bp., Országos Állatvédő Egyesület.
17491.

1 000 HUF
Kakuszi B. Péter: Márai Sándor és Németország.  Pécs, 2001, Pannonia Könyvek. Kiadói kartonált papírkötés.
17492.

1 000 HUF
17493.

800 HUF
17494.

1 000 HUF
17495.

2 000 HUF
Georg Fabricius: In Q. Horatium Flaccum Poemata Illustrata argumentis et castigationibus. Lipsiae, 1588. 355 p. + hozzákötve: In Q. Horatium Flaccum Argumenta et castigationes. Lipsiae, 1588 159 p. Thomas Krüger (műk. 1560-1590 között) wittenbergi protestáns könyvkötő műhelyében készült, kissé megviselt bőrkötésben, a kötéstáblán Luther Márton (L. M.) és Philipp Melanchthon (D.(?) M.) alakjával, Wittenberg és Luther, illetve a Szász Választófejedelmség és Melanchthon címerével. /  In a slightly worn out leather binding made by Thomas Krüger (fl. cca 1560-1590) Protestant bookbinder of Wittenberg, on the binding with the figures of Martin Luther (L. M.) and Philipp Melanchthon (D.(?) M.) and with the coats-of-arms of Wittenberg, the Electorate of Saxony and those of Luther and Melanchthon.
17496.

Georg Fabricius: In Q. Horatium Flaccum Poemata Illustrata argumentis et castigationibus. Lipsiae, 1588. 355 p. + hozzákötve: In Q. Horatium Flaccum Argumenta et castigationes. Lipsiae, 1588 159 p. Thomas Krüger (műk. 1560-1590 között) wittenbergi protestáns könyvkötő műhelyében készült, kissé megviselt bőrkötésben, a kötéstáblán Luther Márton ("L. M.") és Philipp Melanchthon ("D.(?) M.") alakjával, Wittenberg és Luther, illetve a Szász Választófejedelmség és Melanchthon címerével. / In a slightly worn out leather binding made by Thomas Krüger (fl. cca 1560-1590) Protestant bookbinder of Wittenberg, on the binding with the figures of Martin Luther ("L. M.") and Philipp Melanchthon ("D.(?) M.") and with the coats-of-arms of Wittenberg, the Electorate of Saxony and those of Luther and Melanchthon.

90 000 HUF
243,24
264,71
Móra Ferenc: Ének a búzamezőkről. Bp., 1943, Révai. Kopott félvászon kötésben.
17497.

1 000 HUF
Maurois, André: Költő a máglyán. Bp., é. n., Pesti Napló. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
17498.

100 HUF
0,27
0,29
Zola, Émile: Nana, 2. köt. S. a. r.: Ambrus Zoltán. Bp., é. n., Christensen és társa. Papírkötésben, borítója elválik, több illusztrációval.
17499.

100 HUF
0,27
0,29
17500.

100 HUF
0,27
0,29
Hurst, Fannie: Nem így akartuk. Bp., 1944, Nova Irodalmi Intézet. Díszes félvászon kötésben, jó állapotban.
17501.

100 HUF
0,27
0,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF