Marci Tullii Ciceronis de Imperio Gnaei Pompei. Oratio ad Quirites. Iskolai használatra magyarázta: Zsámboki Gyula. Bp., 1911, Franklin. Negyedik kiadás. Félvászon-kötésben, hátul a Cicero kép lyukas, kissé foltos lapokkal, ceruzás bejelölésekkel.
Merjünk magyarok lenni! Idézetek Teleki Pál gróf beszédeiből és írásaiból. Szerk.: Dr. Máday Béla (Bp.,)1943, Fiatal Magyarság Szövetség, Forrás Nyomdai Műintézet. Kiadói papírkötésben, kopott, foltos borítóval.+ 1935 Gyermeknaptár az 1935. évre. XXXVII. évf. Szerk.: Fodor Árpád. Vezényi Elemér. Bp., Országos Állatvédő Egyesület.
Georg Fabricius: In Q. Horatium Flaccum Poemata Illustrata argumentis et castigationibus. Lipsiae, 1588. 355 p. + hozzákötve: In Q. Horatium Flaccum Argumenta et castigationes. Lipsiae, 1588 159 p. Thomas Krüger (műk. 1560-1590 között) wittenbergi protestáns könyvkötő műhelyében készült, kissé megviselt bőrkötésben, a kötéstáblán Luther Márton ("L. M.") és Philipp Melanchthon ("D.(?) M.") alakjával, Wittenberg és Luther, illetve a Szász Választófejedelmség és Melanchthon címerével. /
In a slightly worn out leather binding made by Thomas Krüger (fl. cca 1560-1590) Protestant bookbinder of Wittenberg, on the binding with the figures of Martin Luther ("L. M.") and Philipp Melanchthon ("D.(?) M.") and with the coats-of-arms of Wittenberg, the Electorate of Saxony and those of Luther and Melanchthon.
Tolsztoj: Feltámadás. 1-2. köt. Bp., é. n., Gutenberg Könyvkiadó Vállalat. Illusztrációkkal, a két kötet egybekötve. Díszes, kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.