https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Books: Other rarities Number of items: 369
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1864429
17550
356
0
2000
Books: Other rarities
Other collectibles
A párizsi hóráskönyv. Bp., 1985, Helikon. Facsimile kiadás, a kísérőtanulmány hiányzik.. Velúrkötésben, papír védőborítóval, vetemedett lapokkal.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1358335
17551
356
0
1600
Books: Other rarities
Other collectibles
Bertrand Russell: A filozófia alapproblémái. Fordította, előszóval és jegyzettekkel ellátta: Fogarasi Béla. Természet és Társadalom 4. Budapest, 1919, Új Magyarország Részvénytársaság. Átkötött egészvászon, 132 p.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
1963895
17552
356
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
Pintér Jenő: A magyar irodalom története középiskolák számára. I. kötet. A legrégibb időktől Vörösmarty Mihály föllépéséig. Bp.,1921, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 351 p. Harmadik kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, egy-két foltos lappal, néhány ceruzás bejelöléssel, jegyzetekkel.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1988871
17553
356
0
2000
Books: Other rarities
Other collectibles
Dr. Sárkány Pál-Dr Ócsag Imre: Magyar kutyafajták. Bp., 1987 Mezőgazdasági Kiadói kartonálás
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1963800
17554
356
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
Csík Gergely: A jóslat. Vígjáték öt felvonásban. A Magyar Akadémia 1875-ki Teleky-pályázatán, 100 arany jutalmat nyert mű. Bp.,1879, Tettey Nándor és Társa, 132 p. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötés.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2041379
17555
356
0
1600
Books: Other rarities
Other collectibles
Kner Izidor aforizmái. Gyoma, 1917, szerzői. Kicsit kopott félvászon kötésben, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
2041356
17556
356
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
Beszélő számok. Szerk.: Zentay Dezső. 6. füz.: Vállalatok és igazgatók. A magyar közgazdasági élet vezetői. Bp., 1938, Franklin. Papírkötésben, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2040488
17557
356
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
Mikszáth Kámán:Egy választás Magyarországon vagy a körtvélyesi csiny. Bp., é.n. Légrády. Első kiadás! Félvászon kötésben
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2034323
17558
356
0
2000
Books: Other rarities
Other collectibles
Fényes László: Jókai Mór utolsó évei. Bp., 1914, Lipinszky és Társa. Tűzött papírkötésben, jó állapotban.
Starting price:
2 000 HUF
2034338
17559
356
0
2200
Books: Other rarities
Other collectibles
Halász Gyula: Petőfi Sándor élete és halála. Brassó, 1922, Brassói Lapok. Javított papírkötésben, egyébként jó állapotban.
Starting price:
2 200 HUF
2034298
17560
356
0
3200
Books: Other rarities
Other collectibles
Eötvös József: A karthausi. Bp., 1882, Ráth Mór. Kopott, díszes vászonkötésben, jó állapotban
The item is not available
Starting price:
3 200 HUF
2034290
17561
356
0
2600
Books: Other rarities
Other collectibles
Eötvös József: Magyar alalkok. Bp., 1901, Révai. Hiányos címlappal, díszes, kissé kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment