Babarczi Schwartzer Ottó (1853-1913): Psychiatriai jegyzetek. I. kötet. Unicus! Egyetlen kiadás. Bp., 1894, Hornyánszky Viktor, 6+II+290+2 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Müller Gy.-kötés, márványozott lapélekkel, kopott borítóval, de belül jó állapotban.
Galilei und die Inquistion. München,1938,Arbeitsgemeinshaft für Zeitgeschichte. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, javított gerinccel, védőfóliában.+Porträtgallerie der Atronomische Gesellschaft. Bp.,1931, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
Dr. Vidéky Ferenc: Népszerű értekezés a természetes és műfogakról. Bp., 1881, Kocsi Sándornál, 40+1 p.+ 3 t. (Fametszetű táblával.) Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
Alexander Niklitschek: A természet csodái. Fordította: Fülöp Zsigmond. Bp.,1942,Nova. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
Dr. Orosz Dezső:A csecsemő, kisgyermek és iskolásgyermek gondozása. Egészségügyi vezérfonal szülők és gyermekkel hivatásszerűen foglalkozók részére. Bp.,é.n., Szerzői kiadás. Tizenegyedik kiadás. Kiadói papírkötés.