4 000 HUF
Kéry Gyula: A Magyar Szabadságharcz Története Napi-Krónikában. (1848) Budapest, 1899, Franklin-Társulat. Félvászon kötés, 772 p. A borító kopott. A gerince és a kötése sérült, laza. Pár lap kijár. (Címlap, 771/772 p. és a hátsó védőlap.) Az elülső védőlap hiányzik. A könyvben néhol ceruzával, tollal bejegyzés, jegyzet.