15623.
355. Closed Online auction
Books: Sports, Chess, Alpinism
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Tardos Béla: Sportrepülőknek a légkörről. Bp., Magyar Repülő Szövetség. Kiadói félvászon kötés, belül a gerincnél részben levált, kopottas állapotban.