1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
2 db könyv - Apáczai Csere János: Magyar Encyclopaedia. Bukarest, 1977, Kriterion. Egészvászon kötés, papÃr védÅ‘borÃtóval, jó állapotban + Fábián ErnÅ‘: Apáczai Csere János. Kolozsvár, 1975, Dacia Könyvkiadó. Kiadói papÃrkötés, kissé kopottas állapotban.