Books: Architecture, Art

Number of items: 173

16677.

9 000 HUF
24,32
26,47
Dr. Herbert Lewandowski Das Sexualproblem in der Modernen Literatur und Kunst. Versuch einer Analyse und Psychopathologie des künstlerischen Schaffens und der Kulturentwicklung seit 1800. Dresden,1927,Paul Aretz, 361+1 p.+8 t. Gazdag képanyaggal illusztrálva, német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés
16678.

5 000 HUF
16679.

1 200 HUF
Loránth László: Paletta. Dr. Kopp Jenő bevezetőjével. (Bp.,1944), Jelen, 189+1 p.+48 t. A borító Jeges Ernő munkája. Kiadói illusztrált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, szakadozott,sérült külső papírborítóval.
16680.

1 400 HUF
Czeglédy Imre: Munkácsy Békés megyében. Békés Megyei Múzeumok Közleményei 17. Békéscsaba, 1994, Békés Megyei Múzeumok Igazgatósága. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
16681.

1 200 HUF
16682.

1 000 HUF
Schmidt, Robert: Das Glas. Handbücher der Staatlichen Museen zu Berlin. Berlin und Leipzig, 1922, Vereinigung Wissenschaftlicher Verleger. Kiadói papírkötés, gerincnél szakadt, kopottas állapotban / paperback, damaged conditon
16683.

1 600 HUF
Kortárs magyar festők és grafikusok. H.n., é.n., k.n. Kiadói papírkötés, kissé piszkos, egyébként jó állapotban.
16684.

1 200 HUF
16685.

1 200 HUF
16686.

1 600 HUF
Berzeviczy Albert: A tájképfestés a XVII. században. Bp., 1910, MTA. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói egészvászon kötés, Bp. Müller György könyvkötészete, kissé kopott gerinccel.
16687.

1 000 HUF
1983 Szász Endre kiállítási katalógusa. Vigadó Galéria. 1983. március 18-április 17.
16688.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF