Military

Number of items: 16

1873. Hadiérem Br katonai érdemérem mellszalag nélkül T:1- Hungary 1873. Military medal Br medal without ribbon C:AU  NMK.: 231.
31095.

1873. "Hadiérem" Br katonai érdemérem mellszalag nélkül T:1- Hungary 1873. "Military medal" Br medal without ribbon C:AU NMK.: 231.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
7,57
8,42
Minimum bid:
2 600 HUF
Refresh
1898. Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2  Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces Br decoration without ribbon C:XF  NMK 249.
31096.

1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2 Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" Br decoration without ribbon C:XF NMK 249.

Available for bidding
1 400 HUF
4,42
4,91
Minimum bid:
1 400 HUF
Refresh
1908. Katonai Jubileumi Kereszt aranyozott Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2,2-  Hungary 1908. Diamond Jubilee Cross for the Armed Forces gold plated Br decoration without ribbon C:XF,VF  NMK 269.
31097.

1908. "Katonai Jubileumi Kereszt" aranyozott Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2,2- Hungary 1908. "Diamond Jubilee Cross for the Armed Forces" gold plated Br decoration without ribbon C:XF,VF NMK 269.

Available for bidding
1 800 HUF
5,68
6,32
Minimum bid:
2 000 HUF
Refresh
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. Ferenc József Br sapkajelvény R. MARSCHALL 1915 gyártói jelzéssel (32x40mm) + 1916. 21. Hadtest tombak sapkajelvény. ENTW LTN H. BERTLI AUSGEF ATEL GUBSCHNER WIEN VII/2 (TERVEZTE H. BERTLI HADNAGY. KÉSZÍTETTE GUBSCHNER, BÉCS VII/2) (30x30mm) T:2 patina, szennyeződés
31098.

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Ferenc József" Br sapkajelvény "R. MARSCHALL 1915" gyártói jelzéssel (32x40mm) + 1916. "21. Hadtest" tombak sapkajelvény. "ENTW LTN H. BERTLI AUSGEF ATEL GUBSCHNER WIEN VII/2 (TERVEZTE H. BERTLI HADNAGY. KÉSZÍTETTE GUBSCHNER, BÉCS VII/2)" (30x30mm) T:2 patina, szennyeződés

Available for bidding
10 000 HUF
31,55
35,09
Minimum bid:
10 000 HUF
Refresh
Osztrák-Magyar Monarchia 5db-os vegyes jelvény tétel, benne 1914-1916. Két év a harcmezőn 1914-1916 Zn sapkajelvény, K.u.K. KRIEGSMINISTERIUM KRIEGSFÜRSORGEAMT gyártói jelzéssel (27x30,5mm) + ~1915. A Nemzeti Áldozatkészség Szobra zománcozott Br jelvény, hátlapon HIVATALOS KIADVÁNY felirattal, vízszintes tűvel (47x25mm) + 1916. A Világháború Emlékére 1914-16 / VIRIBUS UNITIS hadifém emlékmedál (30mm) + 1917. Csak Előre! - 81. Tábori tarack ezred tombak sapkajelvény. Szign.: BRÜDER SCHNEIDER WIEN (28x47mm) + 1917. 4. Karácsony a fronton 1917 Zn jelvény, hátoldalon Winter & Adler - Bécs gyártói jelzéssel (30x43mm) T:2,2- patina Austro-Hungarian Monarchy 5pcs of various badged, including 1914-1916. Zwei Jahre im Felde 1914-1916 (Two Years on Battlefield 1914-1916) Zn cap badge, with K.u.K. KRIEGSMINISTERIUM KRIEGSFÜRSORGEAMT makers mark (27x30mm) + ~1915. Statue of the National Generosity enamelled Br badge with horizontal pin, on the back HIVATALOS KIADVÁNY (Official issue) (47x25mm) + 1916. Memory of the World War 1914-16 / VIRIBUS UNITIS tombac commemorative medal (30mm) + 1917. CSAK ELŐRE! - K.U.K. FELDHAUBITZ REGIMENT No. 81. tombac cap badge. Sign.: BRÜDER SCHNEIDER WIEN (28x47mm) + 1917. 4. Weihnachten im Felde 1917 Zn badge, with Winter & Adler - Wien makers mark on reverse (30x43mm) C:XF,VF patina
31099.

Available for bidding
26 000 HUF
82,02
91,23
Minimum bid:
26 000 HUF
Refresh
1916. Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján aranyozott Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2 korona külön Hungary 1916. Bronze Military Merit Medal on a war ribbon (Signum Laudis) gold plated Br decoration without ribbon C:XF crown separated NMK 246.
31100.

1916. "Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján" aranyozott Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2 korona külön Hungary 1916. "Bronze Military Merit Medal on a war ribbon (Signum Laudis) " gold plated Br decoration without ribbon C:XF crown separated NMK 246.

Available for bidding
1 800 HUF
5,68
6,32
20
Minimum bid:
4 200 HUF
Refresh

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

353. Auction:
Payment deadline is 24 September

354. Auction:
From  10 to 19 September
Payment deadline is 4 October
Viewing: From 16 to 19 October

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.