Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 251

Gáti Gábor (1937-) 1989. MÉE XIX. Vándorgyűlés Sátoraljaújhely / Kazinczy Ferenc jelzett Ag emlékérem (35,41g/0.835/42,5mm) T:PP
30392.

Gáti Gábor (1937-) 1989. "MÉE XIX. Vándorgyűlés Sátoraljaújhely / Kazinczy Ferenc" jelzett Ag emlékérem (35,41g/0.835/42,5mm) T:PP

5 000 HUF
Horváth János (1940-) 1981. 50 éves a Magyar Élettani Társaság Br plakett (91mm) T:2
30393.

Horváth János (1940-) 1981. "50 éves a Magyar Élettani Társaság" Br plakett (91mm) T:2

3 600 HUF
9,73
10,59
Horváth Sándor (1956- ) 1988. Kölcsey Ferenc 1790-1838 - Szatmárcseke Br emlékplakett (102mm) T:2
30394.

Horváth Sándor (1956- ) 1988. "Kölcsey Ferenc 1790-1838 - Szatmárcseke" Br emlékplakett (102mm) T:2

5 000 HUF
Hűvös László (1883-1973) 1935. Blaha Lujza 1850-1920 / A Nemzet Csalogányának a Ország-Világ 1935. Br emlékérem dísztokban (68mm) T:2 ph.
30395.

Hűvös László (1883-1973) 1935. "Blaha Lujza 1850-1920 / A Nemzet Csalogányának a Ország-Világ 1935." Br emlékérem dísztokban (68mm) T:2 ph.

7 000 HUF
18,92
20,59
Ispánki József (1906-1992) 1939. Magyar Királyi Budapest Székesfőváros Katonai Parancsnokság aranyozott fém emlékérem szalag nélkül (51mm) T:2
30396.

Ispánki József (1906-1992) 1939. "Magyar Királyi Budapest Székesfőváros Katonai Parancsnokság" aranyozott fém emlékérem szalag nélkül (51mm) T:2

2 600 HUF
7,03
7,65
Ispánki József (1906-1992) DN Társadalmi Munkáért / Kaposvár város tanácsa Br emlékérem (82mm) T:2
30397.

Ispánki József (1906-1992) DN "Társadalmi Munkáért / Kaposvár város tanácsa" Br emlékérem (82mm) T:2

3 000 HUF
Ispánki József (1906-1992) Dr. Némethy Károly 1936 / 25 éven át Br emlékplakett (80mm) T:2 HP II 1197.
30398.

Ispánki József (1906-1992) "Dr. Némethy Károly 1936 / 25 éven át" Br emlékplakett (80mm) T:2 HP II 1197.

4 000 HUF
Iván István (1905-1968) 1960. Holló László / A gyűjteményes kiállítás emlékérem debreceni tisztelői 1960 Br emlékérem (80mm) T:2
30399.

Iván István (1905-1968) 1960. "Holló László / A gyűjteményes kiállítás emlékérem debreceni tisztelői 1960" Br emlékérem (80mm) T:2

4 000 HUF
Kelemen Kristóf (1922-) 1985. MÉE Budapest / Pázmány Péter - Eötvös Lóránd Br emlékérem (42,5mm) T:1-
30400.

Kelemen Kristóf (1922-) 1985. "MÉE Budapest / Pázmány Péter - Eötvös Lóránd" Br emlékérem (42,5mm) T:1-

1 000 HUF
Kelemen Kristóf (1922-2001) 1987. Születésének emlékére a Magyar Éremgyűjtők Egyesülete - 1837-1987 / Elisabetha Regina Hungariae Ag emlékérem (~36g/0,640/42mm) plombált ÁPV tokban T:1 (PP) kis patina, ujjlenyomat
30401.

Kelemen Kristóf (1922-2001) 1987. "Születésének emlékére a Magyar Éremgyűjtők Egyesülete - 1837-1987 / Elisabetha Regina Hungariae" Ag emlékérem (~36g/0,640/42mm) plombált ÁPV tokban T:1 (PP) kis patina, ujjlenyomat

3 800 HUF
10,27
11,18
Képíró Zoltán (1944-1981) 1973. Kaposvár Centenáriuma Br emlékérem (42,5mm) + DN Nehézipari Műszaki Egyetem Bányamérnöki Kar 1735 ezüstözött Br emlékérem (45,5mm) T:1-,2
30402.

Képíró Zoltán (1944-1981) 1973. "Kaposvár Centenáriuma" Br emlékérem (42,5mm) + DN "Nehézipari Műszaki Egyetem Bányamérnöki Kar 1735" ezüstözött Br emlékérem (45,5mm) T:1-,2

1 800 HUF
Képíró Zoltán (1944-1981) 1977. MÉE VIII. Vándorgyűlése - Eger / Dobó István Br emlékérem (42mm) + Csúcs Viktória (1934-) 1979. Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979 Br emlékérem (42,5mm) T:1-
30403.

Képíró Zoltán (1944-1981) 1977. "MÉE VIII. Vándorgyűlése - Eger / Dobó István" Br emlékérem (42mm) + Csúcs Viktória (1934-) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979" Br emlékérem (42,5mm) T:1-

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF