Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 251

Képíró Zoltán (1944-1981) 1980. MÉE X. Vándorgyűlése - Keszthely / Goldmark Károly (2x) Br emlékérem (42,5mm) T:1,1- Adamo KE19
30404.

Képíró Zoltán (1944-1981) 1980. "MÉE X. Vándorgyűlése - Keszthely / Goldmark Károly" (2x) Br emlékérem (42,5mm) T:1,1- Adamo KE19

2 000 HUF
Képíró Zoltán (1944-1981) 1980. MÉE X. Vándorgyűlése - Keszthely / Goldmark Károly ezüstözött Br és Br emlékérem pár (42,5mm) T:1,1- Adamo KE19
30405.

Képíró Zoltán (1944-1981) 1980. "MÉE X. Vándorgyűlése - Keszthely / Goldmark Károly" ezüstözött Br és Br emlékérem pár (42,5mm) T:1,1- Adamo KE19

2 000 HUF
Kisfaludi Stróbl Zsigmond (1884-1975) 1925. Grósz Emil egyoldalas Br plakett. AEMILIO DE GRÓSZ XXV ANNOS PROFESSORI DISCIPULI ET AMICI MCMXXV (138,46g/80mm) T:2 kis ph., kis patina  Hungary 1925. Emil Grósz one-sided Br plaque. Sign.: Zsigmond Kisfaludy Stróbl (138,80g/80mm) C:XF small edge error, small patina HP 4914.
30406.

Kisfaludi Stróbl Zsigmond (1884-1975) 1925. "Grósz Emil" egyoldalas Br plakett. "AEMILIO DE GRÓSZ XXV ANNOS PROFESSORI DISCIPULI ET AMICI MCMXXV" (138,46g/80mm) T:2 kis ph., kis patina Hungary 1925. "Emil Grósz" one-sided Br plaque. Sign.: Zsigmond Kisfaludy Stróbl (138,80g/80mm) C:XF small edge error, small patina HP 4914.

4 000 HUF
Kisfaludi Stróbl Zsigmond (1884-1975) 1962. Krónits Miklós festőművész 1962 Br emlékplakett (92mm) T:2
30407.

Kisfaludi Stróbl Zsigmond (1884-1975) 1962. "Krónits Miklós festőművész 1962" Br emlékplakett (92mm) T:2

5 000 HUF
Kisfaludi Stróbl Zsigmond (1884-1975) DN Hegedüs Sándorné Jókay Jolán emlékére - Az OMKE aranyozott emlékérem (70mm) T:1-
30408.

Kisfaludi Stróbl Zsigmond (1884-1975) DN "Hegedüs Sándorné Jókay Jolán emlékére - Az OMKE" aranyozott emlékérem (70mm) T:1-

5 000 HUF
10
Kiss György (1943-2016) 2012. Adamovszky István emlékérem ezüstözött Cu-Ni dísztokban (42,5mm) T:PP fo.
30409.

Kiss György (1943-2016) 2012. "Adamovszky István emlékérem" ezüstözött Cu-Ni dísztokban (42,5mm) T:PP fo.

2 000 HUF
Kiss Kovács Gyula (1922-1984) 1964. Renoir - Apres le bain peremén jelzett Ag emlékérem eredeti ÁPV tokban (16,08g/0.800/32mm) T:BU
30410.

Kiss Kovács Gyula (1922-1984) 1964. "Renoir - Apres le bain" peremén jelzett Ag emlékérem eredeti ÁPV tokban (16,08g/0.800/32mm) T:BU

2 200 HUF
5,95
6,47
Kiss Kovács Gyula (1922-1984) 1964. Renoir - Aprés le bain Br emlékérem ÁPV tokban (60mm) + Kiss Nagy András (1930-1997) DN Kodály Zoltán / Háry János Br emlékérem ÁPV tokban (60mm) T:2
30411.

Kiss Kovács Gyula (1922-1984) 1964. "Renoir - Aprés le bain" Br emlékérem ÁPV tokban (60mm) + Kiss Nagy András (1930-1997) DN "Kodály Zoltán / Háry János" Br emlékérem ÁPV tokban (60mm) T:2

2 600 HUF
7,03
7,65
Kiss Kovács Gyula (1922-1984) ~1970. MUOSZ - A Magyar Sportújságírók Díja - Az év legjobbjainak egyoldalas Br plakett, eredeti tokban (119x79mm) T:1-
30412.

Kiss Kovács Gyula (1922-1984) ~1970. "MUOSZ - A Magyar Sportújságírók Díja - Az év legjobbjainak" egyoldalas Br plakett, eredeti tokban (119x79mm) T:1-

1 800 HUF
Kiss Kovács Gyula (1922-1984) DN Michelangelo Br emlékérem ÁPV tokban (60mm) + Kiss Nagy András (1930-1997) DN Csontváry Tivadar Br emlékérem ÁPV tokban (60mm) T:1-
30413.

Kiss Kovács Gyula (1922-1984) DN "Michelangelo" Br emlékérem ÁPV tokban (60mm) + Kiss Nagy András (1930-1997) DN "Csontváry Tivadar" Br emlékérem ÁPV tokban (60mm) T:1-

2 400 HUF
Kiss Nagy András (1930-1997) DN Orvos sor / Fodor József jelzetlen emlékérem (32mm) T:1- (eredetileg PP) patina
30414.

Kiss Nagy András (1930-1997) DN "Orvos sor / Fodor József" jelzetlen emlékérem (32mm) T:1- (eredetileg PP) patina

1 200 HUF
Kiss Nagy András (1930-1997) DN Fodor József Br emlékérem ÁPV tokban (60mm) T:1-
30415.

Kiss Nagy András (1930-1997) DN "Fodor József" Br emlékérem ÁPV tokban (60mm) T:1-

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF