Books: Technics

Number of items: 36

A magyar ipar almanachja. Szerk.: Dr. Ladányi Miksa. Br. Szterényi József előszavával. Bp., 1932, Magyar Ipar Almanachja Kiadóhivatala. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kissé kopott borítóval.
17227.

A magyar ipar almanachja. Szerk.: Dr. Ladányi Miksa. Br. Szterényi József előszavával. Bp., 1932, "Magyar Ipar Almanachja" Kiadóhivatala. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kissé kopott borítóval.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 800 HUF
8,83
9,82
Minimum bid:
2 800 HUF
Refresh
17228.

Available for bidding
1 000 HUF
3,15
3,51
Minimum bid:
1 000 HUF
Refresh
17229.

Available for bidding
2 800 HUF
8,83
9,82
Minimum bid:
2 800 HUF
Refresh
17230.

Available for bidding
1 600 HUF
5,05
5,61
Minimum bid:
1 600 HUF
Refresh
Gyakorlati áruismeret és vegyészeti lexikon. Szerk. és kiadja: Rácz Lajos. [Bp., 1929, Codex-ny.], 254+1 p. II. kiadás. Átkötött félvászon-kötés, a címlap és az utolsó lap foltos.
17231.

Available for bidding
1 000 HUF
3,15
3,51
Minimum bid:
1 000 HUF
Refresh
Rühl Lajos: Csillagászati hajózástan. Bp., 1951, Közlekedés- és Mélyépítéstudományi Könyv- és Folyóiratkiadó Vállalat. Mellékletekkel, kicsit kopott félvászon kötésben, jó állapotban.
17232.

Available for bidding
1 000 HUF
3,15
3,51
Minimum bid:
1 200 HUF
Refresh

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

353. Auction:
Payment deadline is 24 September

354. Auction:
From  10 to 19 September
Payment deadline is 4 October
Viewing: From 16 to 19 October

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.