Books: Technics

Number of items: 36

A magyar ipar almanachja. Szerk.: Dr. Ladányi Miksa. Br. Szterényi József előszavával. Bp., 1932, Magyar Ipar Almanachja Kiadóhivatala. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kissé kopott borítóval.
17227.

A magyar ipar almanachja. Szerk.: Dr. Ladányi Miksa. Br. Szterényi József előszavával. Bp., 1932, "Magyar Ipar Almanachja" Kiadóhivatala. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kissé kopott borítóval.

2 800 HUF
8,48
9,15
17228.

1 000 HUF
3,03
3,27
17229.

2 800 HUF
8,48
9,15
17230.

1 600 HUF
4,85
5,23
Gyakorlati áruismeret és vegyészeti lexikon. Szerk. és kiadja: Rácz Lajos. [Bp., 1929, Codex-ny.], 254+1 p. II. kiadás. Átkötött félvászon-kötés, a címlap és az utolsó lap foltos.
17231.

1 000 HUF
3,03
3,27
Rühl Lajos: Csillagászati hajózástan. Bp., 1951, Közlekedés- és Mélyépítéstudományi Könyv- és Folyóiratkiadó Vállalat. Mellékletekkel, kicsit kopott félvászon kötésben, jó állapotban.
17232.

1 000 HUF
3,03
3,27
Molnár István -- Szabóné Medgyesi Éva: Az állami gazdaságok Magyarországon. Debrecen, 1987, Mezőgazdasági Kiadó. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
17233.

1 000 HUF
3,03
3,27
Ordódy Márton et al.: Siklórepülés. Alapfokú elméleti ismeretek. Bp., 1979, BME Sokszorosító Üzeme. Vászonkötésben.
17234.

1 000 HUF
3,03
3,27
17235.

1 800 HUF
5,45
Arató István: A szauna. Bp., 1986. Műszaki Könyvkiadó, Kiadói papírborítékban.
17236.

800 HUF
2,42
2,61
17237.

1 600 HUF
4,85
5,23
17238.

1 200 HUF
3,64
3,92

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

370. Auction:
Payment deadlineis 9 June

371. Auction:
From 26 May to 4 June
Payment deadline is 19 June
Viewing: From 2 to 4 June

33. Major Auction:
Payment deadline is 4 June

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.