17112.
354. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
3 600 HUF
9,73 EUR, 10,59 USD
Cserháti Sándor: Általános és különleges növénytermelés. I kötet: Általános növénytermelés. Magyar-óvár, 1900, Czéh Sándor, VIII+584 p. Átkötött, javított félvászon-kötés, kopott borítóval. Első kiadás.