Books: Gastronomy and Gardening Number of items: 49
2023582
17080
354
Books: Gastronomy and Gardening
Other collectibles
Podruzsik Béla: Legújabb szakácskönyv. A polgári konyha, házi cukrászat és a diétás főzés ismereteivel. III. kiadás. Bp., 1930, Otthon Nyomda. Kiadói egészvászon kötésben. Aranyozás kissé kopott, de egyébként jó állapotban
10 000 HUF
2002224
17081
354
Other collectibles
4 db szakácskönyv: ivólevek házilag, A 100 legjobb vegetáriánus étel, Eleink ételei - válogatás régi szakácskönyvekből, Magyaros ízek olajsütőben
1 000 HUF
2022339
17082
354
Other collectibles
Fekete István: Pepi-kert. Ajka, 1898, Fekete István irodalmi Társaság. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
1 200 HUF
2019041
17083
354
Other collectibles
Kovács Teréz: Házi cukrászda. Nélkülözhetetlen kézikönyv a háztartásban. Számos ábrával és 300 vénynyel. Bp., 1989, Mehner. Kiadói papírkötés, reprint kiadás.
1 000 HUF
2019128
17084
354
Other collectibles
2 000 HUF
2019192
17085
354
Other collectibles
6 000 HUF
2019205
17086
354
Other collectibles
Dr. Kárpáti Zoltán-Dr. Görgényi Lászlóné-Dr. Terpó András: Kertészeti növénytan. I-II. kötet. Bp., 1968, Mezőgazdasági. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, az I. kötetben tintás aláhúzásokkal.
2 000 HUF
2017976
17087
354
Other collectibles
Z. Tábori Piroska: A ma szakácskönyv. 2000 recept, diétás ételek, weekendfőzés, nyers ételek. A diétás étrendet összeállította: Dr. Vincze Jenő. Külön melléklet: Így főzünk ma! A háborús idők tanácsadója, sok takarékos recepttel. Bp.,1942,Dante, XXXIV+600 p. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, javított, sérült gerinccel és kötéssel, kissé foltos lapokkal, megviselt állapotban.
1 000 HUF
2021477
17088
354
Other collectibles
Balázs Klára: Bogyós gyümölcsűek védelme. Bp.,1971, Mezőgazdasági. Kiadói egészvászon-kötés.
1 000 HUF
2021335
17089
354
Other collectibles
1 000 HUF
1899974
17090
354
3800
Other collectibles
3 800 HUF
1784001
17091
354
Other collectibles
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035