Books: Architecture, Art

Number of items: 123

16621.

26 000 HUF
78,79
84,97
16622.

16 000 HUF
48,48
52,29
Genre Painting of Early Modern Japan. 1957, Benrido, 6 p.+95 t.+2+9+3 p. Fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Japan. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés./ With many illustrations. Linen-binding, in Japan language.
16623.

3 000 HUF
9,09
9,80
16624.

4 800 HUF
14,55
15,69
Farkas Zoltán: A biedermeier. Képmellékletekkel. Bp., 1914, Singer és Wolfner. Későbbi átkötött félvászon-kötés.
16625.

2 000 HUF
6,06
6,54
Neugebauer, Rudolf - Orendi, Julius: Handbuch der Orientalischen Teppichkunde. Lipcse, 1909, Verlag von Karl W. Hiersemann (Hiersemanns Handbücher 4.). Egészvászon kötésben, jó állapotban.
16626.

3 000 HUF
9,09
9,80
Vöröskői-Wolfarth Olga: Áldozati füst. Költemények. Bp., é. n., Gyóni Géza Irodalmi Társaság. A szerző dedikációjával. Papírkötésben, jó állapotban.
16627.

1 000 HUF
3,03
3,27
Darvas Iván emlékkönyv. Főszerk.: Vince Mátyás. Bp., é. n., MTI. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
16628.

800 HUF
2,42
2,61
Tánczrendek. Bp., [2006], Tandem Grafikai Stúdió. Papírkötésben, jó állapotban
16629.

1 200 HUF
3,64
3,92
M. Iljin: Az óra históriája. Az időmérés és az óra története. Illusztrálta N. Lapshin. Fordította: Fazekas István. Bp.,1945, Rózsavölgyi és társa. Kiadói papírkötés, kiadói szakadt illusztrált papír védőborítóban.
16630.

1 000 HUF
3,03
3,27
16631.

1 200 HUF
3,64
3,92
16632.

2 800 HUF
8,48
9,15

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

370. Auction:
Payment deadlineis 9 June

371. Auction:
From 26 May to 4 June
Payment deadline is 19 June
Viewing: From 2 to 4 June

33. Major Auction:
Payment deadline is 4 June

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.