Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 199

Tóth Sándor (1933-) 1994. MÉE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye / Huba Vezér Br emlékérem (42,5mm) + Tóth Sándor (1933-) 1994. MÉE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye / Ond Vezér Br emlékérem (42,5mm) T:1-
30670.

Tóth Sándor (1933-) 1994. "MÉE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye / Huba Vezér" Br emlékérem (42,5mm) + Tóth Sándor (1933-) 1994. "MÉE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye / Ond Vezér" Br emlékérem (42,5mm) T:1-

1 200 HUF
13
Veres Gábor (1955-) 2001.Siófok a nyár fővárosa Br emlékérem (42mm) T:1-
30671.

Veres Gábor (1955-) 2001."Siófok a nyár fővárosa" Br emlékérem (42mm) T:1-

1 200 HUF
Zsákodi Csiszér János (1883-1953) 1913. Kiss József 1843-1913 / Ne tapsoljatok! A taps a darab végét jelenti de az aktor még nem kész és tovább játszani akar egyoldalas Br emlékplakett (80x58mm) T:2 HP 1859.
30672.

Zsákodi Csiszér János (1883-1953) 1913. "Kiss József 1843-1913 / Ne tapsoljatok! A taps a darab végét jelenti de az aktor még nem kész és tovább játszani akar" egyoldalas Br emlékplakett (80x58mm) T:2 HP 1859.

3 000 HUF
1867. Koronázási emlék Budán június 1867 / Viribus unitis ón emlékérem (32mm) T:2-,3 k.,lyuk
30673.

1867. "Koronázási emlék Budán június 1867 / Viribus unitis" ón emlékérem (32mm) T:2-,3 k.,lyuk

1 400 HUF
1888. Országos Magyar és Pest Pilis Solt Kis Kun Megyei Gazdasági Egyesületek - Általános Gazdasági Kiállítás Nagy-Kőrösön 1888. május 19-21. kétoldalas Br emlékérem (60mm) T:2 ph., kis patina
30674.

1888. "Országos Magyar és Pest Pilis Solt Kis Kun Megyei Gazdasági Egyesületek - Általános Gazdasági Kiállítás Nagy-Kőrösön 1888. május 19-21." kétoldalas Br emlékérem (60mm) T:2 ph., kis patina

5 000 HUF
~1900. Magyar Athletikai Club 1875 jelzett Ag érem (24,77g/0.800/37mm) T:2
30675.

~1900. "Magyar Athletikai Club 1875" jelzett Ag érem (24,77g/0.800/37mm) T:2

3 000 HUF
1909. Kolozsvár Egyetemi Polgársága Zászlóavatásának Emlékére / 1909. május 19-én jelzett Ag medál (5,18g/18,5x27mm) T:2 patina
30676.

1909. "Kolozsvár Egyetemi Polgársága Zászlóavatásának Emlékére / 1909. május 19-én" jelzett Ag medál (5,18g/18,5x27mm) T:2 patina

5 000 HUF
~1910. Jeles Inasmunkáért a szorgalom jutalmazása - A budapesti egyesült lakatos, puskaműves, késes, reszelővágó, lánczkovács, sarkantyus, csattos, szerkovács, kardműves stb. ipartestület Zn emlékérem (32mm) + 1931. Tűzoltó érem sérült szalaggal, Berényi Törv. Véd. jelzéssel (30mm) T:2
30677.

~1910. "Jeles Inasmunkáért a szorgalom jutalmazása - A budapesti egyesült lakatos, puskaműves, késes, reszelővágó, lánczkovács, sarkantyus, csattos, szerkovács, kardműves stb. ipartestület" Zn emlékérem (32mm) + 1931. Tűzoltó érem sérült szalaggal, "Berényi Törv. Véd." jelzéssel (30mm) T:2

3 000 HUF
Osztrák-Magyar Monarchia 1917. IV. Károly / 1916. December 30 koronázási zománcozott, bronzozott Fe plakett, jelzetlen Ag lemezérem rátéttel. Szign.: Katusch H. (65mm) T:1- kis zománchiba
30678.

Osztrák-Magyar Monarchia 1917. "IV. Károly / 1916. December 30" koronázási zománcozott, bronzozott Fe plakett, jelzetlen Ag lemezérem rátéttel. Szign.: Katusch H. (65mm) T:1- kis zománchiba

40 000 HUF
108,11
117,65
~1920-1940. A Magyar Czukoripar érdekében kifejtett eredményes munkásságért / Paul Pál - A Magyar Czukorgyárosok Országos Egyesülete Igazgatójának - Az Országos Iparos Szövetség kétoldalas Br emlékérem, elő- és hátlapon gravírozva (50mm) T:2 kis patina
30679.

~1920-1940. "A Magyar Czukoripar érdekében kifejtett eredményes munkásságért / Paul Pál - A Magyar Czukorgyárosok Országos Egyesülete Igazgatójának - Az Országos Iparos Szövetség" kétoldalas Br emlékérem, elő- és hátlapon gravírozva (50mm) T:2 kis patina

4 000 HUF
9
1927. Osztrák Tacskó Klub Br emlékplakett, hátoldalán gravírozva Budapest 1927. május 29-30. Szign.: F. KOUNITZKY (72x43mm) T:2
30680.

1927. "Osztrák Tacskó Klub" Br emlékplakett, hátoldalán gravírozva "Budapest 1927. május 29-30." Szign.: F. KOUNITZKY (72x43mm) T:2

1 600 HUF
1928.Telcs Ede (1872-1948) 1928. III. Országos Kézművesipari Tárlat Budapesten - aranyérem Bereczky Sándor esztergályosnak aranyozott Br emlékplakett (90,26g/60mm) T:1- patina Hungary 1928. 3rd National Crafts Exhibtion - gold medal for turner Sándor Bereczky gilt Br memorial plaque (88,37g/54mm) Sign.: Ede Telcs C:AU patina
30681.

1928.Telcs Ede (1872-1948) 1928. "III. Országos Kézművesipari Tárlat Budapesten - aranyérem Bereczky Sándor esztergályosnak" aranyozott Br emlékplakett (90,26g/60mm) T:1- patina Hungary 1928. "3rd National Crafts Exhibtion - gold medal for turner Sándor Bereczky " gilt Br memorial plaque (88,37g/54mm) Sign.: Ede Telcs C:AU patina

11 000 HUF
29,73
32,35

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF