Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 199

Kiss Nagy András (1930-1997) 1967. Budapest Aerofila 67 / Nemzetközi Légiposta Bélyegkiállítás Br emlékérem (2x) + 1967. Budapest Aerofila 67 / Nemzetközi Légiposta Bélyegkiállítás ezüstözött Br emlékérem (40mm) T:1-
30622.

Kiss Nagy András (1930-1997) 1967. "Budapest Aerofila 67 / Nemzetközi Légiposta Bélyegkiállítás" Br emlékérem (2x) + 1967. "Budapest Aerofila 67 / Nemzetközi Légiposta Bélyegkiállítás" ezüstözött Br emlékérem (40mm) T:1-

1 400 HUF
Kiss Sándor (1925-1999) 1982. MÉE Szombathelyi Csoportja - Jurisich Miklós / Kőszeg Br emlékérem (42,5mm) + 1983. MÉE Szombathelyi Csoportja / Szentgotthárd alapításának 800 éves évfordulója Br emlékérem (42,5mm) T:1-
30623.

Kiss Sándor (1925-1999) 1982. "MÉE Szombathelyi Csoportja - Jurisich Miklós / Kőszeg" Br emlékérem (42,5mm) + 1983. "MÉE Szombathelyi Csoportja / Szentgotthárd alapításának 800 éves évfordulója" Br emlékérem (42,5mm) T:1-

1 000 HUF
Kiss Nagy András (1930-1997) 1997. Orvos sor / Semmelweis Ignác jelzetlen, ezüstözött emlékérem sérült ÁPV tokban (32mm) T:1 (eredetileg PP) patina
30624.

Kiss Nagy András (1930-1997) 1997. "Orvos sor / Semmelweis Ignác" jelzetlen, ezüstözött emlékérem sérült ÁPV tokban (32mm) T:1 (eredetileg PP) patina

1 200 HUF
Kiss Nagy András (1930-1997) DN Orvos sor / Korányi Sándor ezüstözött fém emlékérem, plombált ÁPV tokban (32mm) T:PP patina
30625.

Kiss Nagy András (1930-1997) DN "Orvos sor / Korányi Sándor" ezüstözött fém emlékérem, plombált ÁPV tokban (32mm) T:PP patina

1 200 HUF
Kutas László (1936-) Eger Br plakett (95mm) T:1- ph
30626.

Kutas László (1936-) "Eger" Br plakett (95mm) T:1- ph

2 000 HUF
Lantos Györgyi (1953-) 1988. MÉE XVIII. Vándorgyűlés - Baja / Türr István Br emlékérem (42mm) T:1-
30627.

Lantos Györgyi (1953-) 1988. "MÉE XVIII. Vándorgyűlés - Baja / Türr István" Br emlékérem (42mm) T:1-

1 200 HUF
Lapis András (1942-) 1986. Buda 1686 / A Magyar Éremgyűjtők Egyesülete XVI. Vándorgyűlése - Buda visszafoglalásának 300. évfordulóján Br emlékérem (42,5mm) T:1-
30628.

Lapis András (1942-) 1986. "Buda 1686 / A Magyar Éremgyűjtők Egyesülete XVI. Vándorgyűlése - Buda visszafoglalásának 300. évfordulóján" Br emlékérem (42,5mm) T:1-

1 200 HUF
Lapis András (1942-) 1988. Szegedi Somogyi Károly könyvtár avatásának 100. évfordulója Br emlékérem (42,5mm) + Lapis András (1942-) DN Makó / Szeged Tourist Br emlékérem (42,5mm) T:1
30629.

Lapis András (1942-) 1988. "Szegedi Somogyi Károly könyvtár avatásának 100. évfordulója" Br emlékérem (42,5mm) + Lapis András (1942-) DN "Makó / Szeged Tourist" Br emlékérem (42,5mm) T:1

1 600 HUF
Lapis András (1942-) DN Szeged / Szeged Tourist kétoldalas Br emlékérem (42,5mm) T:1-
30630.

Lapis András (1942-) DN "Szeged / Szeged Tourist" kétoldalas Br emlékérem (42,5mm) T:1-

1 000 HUF
Lapis András (1942-) 8db-os válogatás a művész emlékérmei közül lemezérem formában angol nyelvű tájékoztató lapokon és kopottas külső tokban T:1
30631.

6 000 HUF
Lebó Ferenc (1960-) 1996. A Honfoglalás emlékére 896-1896 / Honteremtő hadjáratok jelzett Ag emlékérem (31,16g/0.925/42mm) T:PP
30632.

Lebó Ferenc (1960-) 1996. "A Honfoglalás emlékére 896-1896 / Honteremtő hadjáratok" jelzett Ag emlékérem (31,16g/0.925/42mm) T:PP

4 200 HUF
11,35
12,35
Lebó Ferenc (1960-) 1996. A Honfoglalás emlékére 896-1896 / Árpád nagyfejedelem jelzett Ag emlékérem (31,14g/0.925/42mm) T:PP
30633.

Lebó Ferenc (1960-) 1996. "A Honfoglalás emlékére 896-1896 / Árpád nagyfejedelem" jelzett Ag emlékérem (31,14g/0.925/42mm) T:PP

4 200 HUF
11,35
12,35

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF