Books: Tales

Number of items: 57

17486.

5 000 HUF
15,15
16,34
Baráthosi Balogh Benedek: Három székely diák kalandos utazása a föld körül. Bp.,é.n.,Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói festett egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, egy lap kijár.
17487.

2 000 HUF
6,06
6,54
Petőfi Sándor: A magyar nemes. Pató Pál úr. Itt a nyilam! Szántó Piroska rajzaival. Bp., é.n.(1948?), Révai,(Piatnik-ny.), 5 sztl. lev. Kiadói kartonált spirálkötésben, jó állapotban.
17488.

1 200 HUF
3,64
3,92
Tobisch Irén: Panni. Bp., 1937, Magyar Ifjúsági Vöröskereszt. Félvászon kötésben, jó állapotban.
17489.

3 000 HUF
9,09
9,80
Az Ezeregyéjszaka legszebb meséi. Szerk.: Kemény György. Bp., é. n., Athenaeum. Félvászon kötésben, jó állapotban.
17490.

2 200 HUF
6,67
7,19
Münchhausen báró vidám kalandjai szárazon és vízen. Szerk.: Vágó Ferenc. Bp., é. n., Athenaeum. Kissé kopott, díszes félvászon kötésben.
17491.

2 000 HUF
6,06
6,54
17492.

1 200 HUF
3,64
3,92
17493.

2 000 HUF
6,06
6,54
Vegyes könyvtétel, 10 db:   Zengő ABC. Móra Ferenc verses Ábécéje. Játékos olvasási gyakorlatokkal kiegészítette: Justné Kéry Hedvig. Lukáts Kató rajzaival. Bp., 1974, Móra.;  Megay László-Gaal Domokos: Varázsfüvek. Bp., 1976, Móra.  Vidor Miklós: Kék korlát. Bp., 1955, Ifjúsági.   Karin Michaelis: A nagy vendégség. Bp.,1957, Kossuth.   Czeslaw Janczarski: Fülesmackó kalandjai és vándorlásai. Zbigniew Rychlicki rajzaival. Varsó, 1973, Nasza Ksiegarnia.   Rudyard Kipling: A dzsungel könyve. Haranghy Jenő rajzaival. Újvidék, 1963, Forum.   Lev Tolsztoj meséi. Bp.,1954,Ifjúsági.   Az ezeregyéjszaka legszebb meséi. Rónay Emmy. Bp.,1956,Ifjúsági.   Molnár Ferenc: A Pál utcai fiúk. Reich Károly rajzaival. Bp.,1964, Móra.   Török Sándor: Csilicsala csodái, a címlap és az első két lap hiányzik.   Különféle kötésekben, változó állapotba, kopott borítóval.
17494.

2 400 HUF
7,27
7,84
17495.

1 200 HUF
3,64
3,92
17496.

800 HUF
2,42
2,61
17497.

1 200 HUF
3,64
3,92

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

370. Auction:
Payment deadlineis 9 June

371. Auction:
From 26 May to 4 June
Payment deadline is 19 June
Viewing: From 2 to 4 June

33. Major Auction:
Payment deadline is 4 June

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.