2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Tóth Béla: A magyar anekdotakincs. III. kötet. Theasaurus Anecdoton Hungarorum. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp.,é.n., Singer és Wolfner, 398 p. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kopott borÃtóval.