17247.
353. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
A Műveltség Könyvtára 2 kötete: Cholnoky JenÅ‘-Littke Aurél-Papp Károly-Treitz Péter: A föld.; Az élÅ‘k világa. Szerk.: Entz Géza-Mágocsy-Dietz Sándor.; Bp.,1906-1907, Athenaeum. Kiadói aranyozott, félbÅ‘r-kötésben, bronz plakettel, az egyiken a bronz plakett hiányzik és a gerincén kis sérüléssel, kis hiánnyal, kopott borÃtóval és gerinccel.