Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 72

Mitterpacher (Lajos) Ludovicus: Compendium historiae naturalis conscriptum a --. Budae, 1799. Typ. Reg. Univ. Pesthianae. [4] 457] p. Mitterpacher a budai egyetemen felállított mezőgazdasági tanszék első tanára, számos tankönyv szerzője volt. Összefoglaló természethistóriai munkája egyetlen kiadást ért meg. Korabeli bordázott geriincű egészbőr kötésben. Egy kitépett ex libris helyével, de szép állapotban.
17220.

10 000 HUF
30,30
32,68
17221.

8 000 HUF
24,24
26,14
17222.

4 800 HUF
14,55
15,69
Webersik, Gottlieb Geographisch-statistisches Welt-Lexikon. Ein Nachschlagebuch übder die Länder, , Staaten, Kolonien, Gebirge, Flüsse, Seen, Inseln, Städte, Marktflecken, Badeorte, (.), Häfen, Eisenbahnstationen . Wien und Leipzig, 1908. Hartlebens Verlag. REPRINT. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapoban.
17223.

Webersik, Gottlieb Geographisch-statistisches Welt-Lexikon. Ein Nachschlagebuch übder die Länder, , Staaten, Kolonien, Gebirge, Flüsse, Seen, Inseln, Städte, Marktflecken, Badeorte, (.), Häfen, Eisenbahnstationen . Wien und Leipzig, 1908. Hartleben's Verlag. REPRINT. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapoban.

3 000 HUF
9,09
9,80
17224.

6 000 HUF
18,18
19,61
17225.

2 000 HUF
6,06
6,54
Pinzger Ferenc: Hell Miksa emlékezete. Születésének kétszázadik évfordulójára, különös tekintettel vardői útjára. 1-2. rész. 1. Hell élete és működése. 2. Hell levelezése. Három függelékkel. Bp., 1920, MTA. (Franklin ny). 145; 235, 22 p., 1 t. Fűzve, kiadói borítóban. Felvágatlan.
17226.

3 000 HUF
9,09
9,80
1923 Természettudományi Közlöny. Szerk.: Dr. Gorka Sándor. LV. kötet. 799 (helyesen 803)-806.,808. füzetek. Nem teljes évfolyam, a 807. füzet, 1923 szept.-okt. hiányzik.+Pótfüzetek a Természettudományi Közlönyhöz. Szerk.: Gorka Sándor. CXLI-CXLIV. pórfüzet. 1921. évi LIII. pótfüzethez. Bp.,1923-1921, Kir. M. Természettudományi Társulat. VIII+1-256+321-384+80 p. Korabeli aranyozott festett egészvászon-kötés, a borítón kisebb kopásnyomokkal, de alapvetően jó állapotban.
17227.

1 400 HUF
4,24
4,58
17228.

1 000 HUF
3,03
3,27
Szávai Géza: A hazugság forradalma. A kisgyermek és a valóság. Bp.,é.n.,Pont. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. A szerző által dedikált.
17229.

1 200 HUF
3,64
3,92
Dr. Peleskei Lajos: Tudnivalók a hevenyfertőzés (ragályos) megbetegedésekről. Bp., 1935, Magyar Munkások Nemzeti Kultur Egyesülete. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17230.

1 000 HUF
3,03
3,27
Vertse Albert: Erdő-Mező madarai. Ifj. Tildy Zoltán fényképeivel. Bp., 1956, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
17231.

1 000 HUF
3,03
3,27

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

370. Auction:
Payment deadlineis 9 June

371. Auction:
From 26 May to 4 June
Payment deadline is 19 June
Viewing: From 2 to 4 June

33. Major Auction:
Payment deadline is 4 June

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.