Books: Judaica

Number of items: 25

Jossi Sterns Jerusalem. Dave Foster szövegével. Jeruzsálem,1980,Keter. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A művész, Jossi Stern (1923-1992) által dedikált.
17391.

Jossi Stern's Jerusalem. Dave Foster szövegével. Jeruzsálem,1980,Keter. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A művész, Jossi Stern (1923-1992) által dedikált.

2 200 HUF
6,67
7,19
Siddur Kol Yaakov, ha-shalem, nusakh Sefarad. Brooklyn, Moriah Offset. Zsidó imakönyv. Műbőr kötésben, jó állapotban.
17392.

Siddur Kol Ya'akov, ha-shalem, nusakh Sefarad. Brooklyn, Moriah Offset. Zsidó imakönyv. Műbőr kötésben, jó állapotban.

2 800 HUF
8,48
9,15
Makhzor leshalosh raglayim. Brooklyn, Rabbi A. Krausz. Zsidó imakönyv. Díszes műbőr kötésben, jó állapotban.
17393.

2 800 HUF
8,48
9,15
Makhzor kol bo ha-shalem. New York, 1938, Ashkenaz. Zsidó imakönyv. Vászonkötésben, jó állapotban.
17394.

2 800 HUF
8,48
9,15
Walter Clay Lowdermilk: Palesztina. Az igéret földje. Sir. E. John Russell előszavával. Fordította: Lőw Éva. Bp., 1946, Hechaluc,(Bp. Igazság-ny.), 181+2 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos.
17395.

1 200 HUF
3,64
3,92
Simon Wiesenthal: Az igazság malmai... Fordította: Szántó Judit. Bp.,1991, Európa. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.+Kényszermunka, erőltetett menet, tömeghalál. Túlélő bori munkaszolgálatosok visszaemlékezései. 1943-1944. Bp.,2015, Minerva. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés.
17396.

1 200 HUF
3,64
3,92
Óvatosan a jelszavakkal! Molnár professzor, a szidókérdés és a magyar ifjúság. Pécs, 1934. Dunántúl. 64p.
17397.

2 000 HUF
6,06
6,54
17398.

1 000 HUF
3,03
3,27
Rabbi S. Wagschal: Gyakorlati útmutató a káruszhoz. Zsidó étkezési törvények. London,2000,Yeshiva Yad Halevi. Kiadói kartonált papírkötés.
17399.

1 200 HUF
3,64
3,92
5 db héber nyelvű könyv - Ünnepi imádságok a templomban használatos sorrendben; Hazkára Emlékezések könyve; stb.
17400.

2 400 HUF
7,27
7,84
Bánóczi József (szerk.) : Évkönyv. Bp., 1914, az Izr. Magyar Irodalmi társulat kiadása. Aranyozott egészvászon kötésben
17401.

1 000 HUF
3,03
3,27
17402.

1 600 HUF
4,85
5,23

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

370. Auction:
Payment deadlineis 9 June

371. Auction:
From 26 May to 4 June
Payment deadline is 19 June
Viewing: From 2 to 4 June

33. Major Auction:
Payment deadline is 4 June

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.