Books: Hunting

Number of items: 30

1942 Nimród vadászújság. A Nemzeti Vadászati Védegylet hivatalos lapja. XXX. évf. 1-36 sz. 1942-es teljes évfolyam. Szerk.: Kittenberger Kálmán. Bp.,1942, Nimród, IV+576 p. Korabeli reklámokkal. Kiadói festett aranyozott félvászon-kötésben, a borító hátán kopásnyomokkal, jó állapotban.
17190.

10 000 HUF
30,30
32,68
Beretz Katalin: Puskák-pajzsok-fohászok. Dr. Nagy Endre Afrika-vadász kalandos élete. H.n., 2001. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
17191.

2 000 HUF
6,06
6,54
17192.

1 000 HUF
3,03
3,27
Széchenyi Zsigmond: Afrikai tábortüzek. vadásznapló kivonatok 1932-1934. Bp., é.n. Magyar Könyvklub. Kiadói kartonálás
17193.

1 000 HUF
3,03
3,27
17194.

1 000 HUF
3,03
3,27
Tolnai Kálmán: Halat, s vadat. Szakácskönyv horgászoknak, vadászoknak. Bp., 1983. Népszava. Kiadói papírkötés.+ Dobozy László: Sütés - főzés hegyen - völgyön vízparton. Bp.,1986, Sportpropaganda. Kiadói papírkötés.
17195.

1 200 HUF
3,64
3,92
Bársony István: Erdőn, mezőn. Vadásztörténetek. Bp.,1962, Móra. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
17196.

800 HUF
2,42
2,61
Dr. Bakóczi Antal: Vadászszenvedély, vadászati fegyelem. Bp., 1971, Táncsics. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
17197.

1 000 HUF
3,03
3,27
17198.

900 HUF
2,73
17199.

1 000 HUF
3,03
3,27
Vegyes horgászattal kapcsolatos könyvtétel, 7 db: Horgászpraktikák (Ferenczy Dénes: Nyiltvizi pontyozás, Örley Dénes: A horgászbot, Pintér Károly: Halhatározó), Frühwald Ferenc: Gilisztatenyésztés, Horgász kalendárium 1992, 1993, Horgászbottal a Csepel-sziget körül. Különféle kiadásban, változó állapotban, a Horgászbottal a Csepel-sziget körül c. kötetből a lapok kijárnak.
17200.

1 000 HUF
3,03
3,27
F. Buck Fraser: Eleven zsákmány. Bp.,1943, Dr. Vajna és Bokor. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötésben, kopottas borítóval.
17201.

1 800 HUF
5,45

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

370. Auction:
Payment deadlineis 9 June

371. Auction:
From 26 May to 4 June
Payment deadline is 19 June
Viewing: From 2 to 4 June

33. Major Auction:
Payment deadline is 4 June

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.