Utry Anna (1907-1968) nóta- és operaénekesnő dokumentumai: újságkivágások, meghívók, neki írott levél, stb., füzetformátumú összeállításban, érdekes anyag
Vegyes könyv és papírrégiség tétel, 19 db:
Tevan Andor: Narancsliget az Északi -sarkon. Kner Nyomdaipari Múzeum 17. füzete. Békécsaba-Gyoma, 1989, Kner Nyomda. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Kisfalföldi Könyvesházak. Tanulmányok a Győr-Sopron Megyei Könyvkultúra Történetéből. Győr, 1981, Győr-Sopron Megye Tanácsa. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Dr. Mező Ferenc Az olympiai játékok története. Gróf Klebelsberg Kuno vallás és közoktatási m. kir. miniszter előszavával. Szekszárd, 2004, Babits Kiadó, 301 p. + 2 térkép (kihajtható.) Gazdag szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban. 1929-es kiadás hasonmás kiadása.
Zelk Zoltán: Négy vándor és más mesék. Biczó András. Bp.,1947,Dante. Átkötött félvászon-kötés.
50 kép és 33 felirat a Budapesti Szentföldi Múzeumból. Kiadja: a Szentföldi Biztosi Hivatal. Bp., é.n., Kerbolt Béla-ny., 16 p. Kiadói papírkötés.
1928 Emlékfüzet Krausz Vilmos huszonötéves reáliskolai tanári jubileumára. 1928. ápr. 29. Bp., 1928, Karczag-ny., 1 t.+32 p.+ 1 t. Kiadói papírkötésben, kissé sérült gerinccel.
1908 Emlékfüzet Záhonyi Alajos. Ötvenéves nyomdász-jubileumára. Bp.,1908, Pesti Könyvnyomda Rt., 1 t.+46 p. Kiadói papírkötés, az utolsó lap javított. Benne a jubileumi emlékes műsorával.
1919 Typographia. 51. évf. 11 sz., 1919. márc. 14., szakadozott, 6 p. Benne Záhonyi Alajosra emlékező cikkel.
1946 A Szabad Föld könyvtára 2 db szám: Hegedüs Géza: Szent István, Dr. Kardos László: Ady Endre.
1950 Könyvnapi könyvjegyzék
+ Vegyes térkép tétel, 7 db.