12392.
353. Closed Online auction
Historical documents, manuscripts
18 000 HUF
48,65 EUR, 52,94 USD
1839 Poétai osztályos tanuló kézzel írt versgyűjteménye, benne Vörösmarty, Kazinczy, Bajza, Kisfaludy, Kölcsey és mások verseivel (Szózat, Árpád ébredése, stb.), kopott vászonkötésben