Ex libris - small-graphics

Number of items: 11

Stettner Béla (1928-1984): Galambos Ferenc 70. születésnapjára ex libris. Linó, papír, jelzett, 10,5x15,5 cm
10500.

800 HUF
2,76
Kondor Béla (1931-1972): Az öreg halász és a tenger, 11 db fametszet, papír, jelzés nélkül, 13,5×7,5 cm
10501.

8 000 HUF
27,59
Krón Béla (1884-1965): Hamburg. Rézkarc, papír, jelzett, foltos, 14×10 cm
10502.

1 200 HUF
4,14
10503.

1 000 HUF
3,45
10504.

1 800 HUF
6,21
19
Korda Béla (1899-1972): Dr Hetey Ottónak készített ex libris eredetije. Tus, papír, jelzett, 10×14 cm és az elkészült ex libris, klisé, papír, jelzett a klisén, 8×12 cm
10505.

6 000 HUF
20,69
A. Tóth Sándor (1904-1980): Újévi üdvözlőlap 1974. Linómetszet, papír, jelzett a linón, 14,5×11 cm
10506.

5 000 HUF
17,24
Sassy Attila (Aiglon) (1880-1967): Ex libris Dr. Wiesinger Frigyes, klisé, papír, jelzett a klisén, könyvben: (Kis Lexikon. Egyetemes Ismerettár. Szerk.: Dr. Wekerle László. Bp.,1887, Athenaeum.), 12×6,5 cm
10507.

3 000 HUF
10,34
Conrád Gyula (1877-1959): Ex libris Stemmer Ödön. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 15×12 cm
10508.

2 000 HUF
6,90
10509.

800 HUF
2,76
1957-1976 Vegyes ex libris tétel, 7 db. Különféle nyomótechnikákkal, 8x6 cm és 15x9 cm közötti méretben.
10510.

1 000 HUF
3,45

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

361. Auction:
Payment deadline is 24 January

362. Auction:
From 14 to 23 January
Payment deadline is 7 February
Viewing: From 20 to 23 January

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.