https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Tales

Number of items: 77

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Pompei utolsó napjai. Romantikus képregény. L. Bulwer regénye nyomán írta és rajzolta Zórád Ernő. Bp., Révai. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17387.
 

Pompei utolsó napjai. Romantikus képregény. L. Bulwer regénye nyomán írta és rajzolta Zórád Ernő. Bp., Révai. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
5,63
EUR
,
6,21
USD
Number of bids:
0
Vegyes képregény tétel, 5 db:   Az utolsó mohikán. J. F. Cooper regénye nyomán írta: Cs. Horváth Tibor, rajzolta: Zórád Ernő. Bp., én., Ifjúsági Lapkiadó. Kiadói papírkötés.  Hajdúk kapitánya. Színes képregény. Fehér Zoltán regénye nyomán. Bp., én., Ifjúsági Lapkiadó. Kiadói papírkötés.  Pancsatantra. Hindu tanmesék. Összegyűjtötte: Dr. Balogh Barna. Átdolgozta és kádenciákat írta: Balthazár Margit. Bp.,é.n, Statiqum-Jupiter. Kiadói papírkötés.   Visszatérés a földre. Sam Lundwal regénye nyomán írta: Cs. Horváth Tibor, rajzolta Zórád Ernő. Bp., én., Ifjúsági Lapkiadó. Kiadói papírkötés.  Batman. Film képregény. Bp.,1989, Interprint. Kiadói papírkötés.
17388.
 

Vegyes képregény tétel, 5 db: Az utolsó mohikán. J. F. Cooper regénye nyomán írta: Cs. Horváth Tibor, rajzolta: Zórád Ernő. Bp., én., Ifjúsági Lapkiadó. Kiadói papírkötés. Hajdúk kapitánya. Színes képregény. Fehér Zoltán regénye nyomán. Bp., én., Ifjúsági Lapkiadó. Kiadói papírkötés. Pancsatantra. Hindu tanmesék. Összegyűjtötte: Dr. Balogh Barna. Átdolgozta és kádenciákat írta: Balthazár Margit. Bp.,é.n, Statiqum-Jupiter. Kiadói papírkötés. Visszatérés a földre. Sam Lundwal regénye nyomán írta: Cs. Horváth Tibor, rajzolta Zórád Ernő. Bp., én., Ifjúsági Lapkiadó. Kiadói papírkötés. Batman. Film képregény. Bp.,1989, Interprint. Kiadói papírkötés.

 
Sold
Starting price:
2 800 HUF
8,75
EUR
,
9,66
USD
Number of bids:
1
Mese és ifjúsági könyv tétel: Paulini Béla: Dugasz Matyi, Bodor-Somogyi: Páncélos lovagok, Sztrókay Kálmán: Kísérletezőkönyv, Kerek egy esztendő 1953, Dobsinsky: A napholdas paripa
17389.
 

Mese és ifjúsági könyv tétel: Paulini Béla: Dugasz Matyi, Bodor-Somogyi: Páncélos lovagok, Sztrókay Kálmán: Kísérletezőkönyv, Kerek egy esztendő 1953, Dobsinsky: A napholdas paripa

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,75
EUR
,
4,14
USD
Number of bids:
2
Hans Dominik: A rikkancskirály. Sipos Béla rajzaival. Bp., é.n. Athenaeum Kiadó. színes, illusztrált félvászon kötésben.
17390.
 

Hans Dominik: A rikkancskirály. Sipos Béla rajzaival. Bp., é.n. Athenaeum Kiadó. színes, illusztrált félvászon kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,75
EUR
,
4,14
USD
Number of bids:
0
3 példányban: Mérei Ferenc, V. Binét Ágnes: Ablak-Zsiráf. Képes gyermeklexikon. Rajzolta Szecskó Tamás. Bp., 1986, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
17391.
 

3 példányban: Mérei Ferenc, V. Binét Ágnes: Ablak-Zsiráf. Képes gyermeklexikon. Rajzolta Szecskó Tamás. Bp., 1986, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
3,13
EUR
,
3,45
USD
Number of bids:
0
Gárdonyi Géza: A láthatatlan ember. Biczó András rajzaival. Bp., 1943, Dante. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, laza fűzéssel
17392.
 

Gárdonyi Géza: A láthatatlan ember. Biczó András rajzaival. Bp., 1943, Dante. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, laza fűzéssel

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,50
EUR
,
2,76
USD
Number of bids:
0
Guruljborsócska. A Szovjetunió népeinek meséi. Szerk.: Kroh László. Fordította Drávai Gizella. L. Leviczkij rajzaival. Ungvár (Uzshorod), 1958, Kárpátontúli Területi Kiadó. Kiadói félvászon-kötés.szakadozott papír védőborítóval
17393.
 

Guruljborsócska. A Szovjetunió népeinek meséi. Szerk.: Kroh László. Fordította Drávai Gizella. L. Leviczkij rajzaival. Ungvár (Uzshorod), 1958, Kárpátontúli Területi Kiadó. Kiadói félvászon-kötés.szakadozott papír védőborítóval

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,50
EUR
,
2,76
USD
Number of bids:
0
[Christoph von Schmid (1768-1854)]: Smid Kristóf ifjúságot érdeklő irományai IV. kötet. Egy gyűjtemény a legoktatóbb és legkellemetesebb történetekből és előbeszéllésekből. 1. Segítség a szükségben. 2. Itha Toggenburgi grófné viszontagságai. Magyar nyelvre szabadon átültette Csontos István (1787-1831.) Bp.,1844, Emich Gusztáv, 210 p. Második kiadás. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötés, márványozott lapélekkel, kopott borítóval, foltos lapokkal, a címlapon kis lyukkal. Csak IV. kötet.   Az első kiadása, 1828-1829-ben jelent meg Kassán, Werfer Károlynál, majd ezt követte 1844-ben a második kiadása Emich Gusztávnál. Ritka, ifjúsági könyv. Drescher Pál: Régi magyar gyermekkönyvek c. műve az 1711-1860 között megjelent gyermekkönyvek bibliográfiájában több helyen említi Schmid Kristófot, de ezt a kiadást nem említi.
17394.
 

[Christoph von Schmid (1768-1854)]: Smid Kristóf' ifjúságot érdeklő irományai IV. kötet. Egy gyűjtemény a' legoktatóbb és legkellemetesebb történetekből és előbeszéllésekből. 1. Segítség a szükségben. 2. Itha Toggenburgi grófné viszontagságai. Magyar nyelvre szabadon átültette Csontos István (1787-1831.) Bp.,1844, Emich Gusztáv, 210 p. Második kiadás. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötés, márványozott lapélekkel, kopott borítóval, foltos lapokkal, a címlapon kis lyukkal. Csak IV. kötet. Az első kiadása, 1828-1829-ben jelent meg Kassán, Werfer Károlynál, majd ezt követte 1844-ben a második kiadása Emich Gusztávnál. Ritka, ifjúsági könyv. Drescher Pál: Régi magyar gyermekkönyvek c. műve az 1711-1860 között megjelent gyermekkönyvek bibliográfiájában több helyen említi Schmid Kristófot, de ezt a kiadást nem említi.

 
The item is not available
Starting price:
4 400 HUF
13,75
EUR
,
15,17
USD
Number of bids:
0
Faylné-Hentaller Mária : Leányévek. Elbeszélések. Bp. (é.n.) Lampel. 1t. (címkép) 288p. + 5t. (képtáblák). Kiadói, festett, aranyozott egészvászon-kötésben, szecessziós könyvdíszekkel.
17395.
 

Faylné-Hentaller Mária : Leányévek. Elbeszélések. Bp. (é.n.) Lampel. 1t. (címkép) 288p. + 5t. (képtáblák). Kiadói, festett, aranyozott egészvászon-kötésben, szecessziós könyvdíszekkel.

 
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
8,75
EUR
,
9,66
USD
Number of bids:
0
Kosáryné Réz Lola: Az óra. Bp., é.n. Singer és Wolfner. Kiadói félvászon kötésben
17396.
 

Kosáryné Réz Lola: Az óra. Bp., é.n. Singer és Wolfner. Kiadói félvászon kötésben

 
Sold
Starting price:
1 400 HUF
4,38
EUR
,
4,83
USD
Number of bids:
1
Heimburg: Öreg barátnőm. ford: Székely Nándor. Bp., 1921. Uránia. 190p. képekkel. Festett egészvászon kötésben.
17397.
 

Heimburg: Öreg barátnőm. ford: Székely Nándor. Bp., 1921. Uránia. 190p. képekkel. Festett egészvászon kötésben.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
3,13
EUR
,
3,45
USD
Number of bids:
1
Roskó Gábor: 9x9 Zoo. Bp.,2001, K. Bazovsky Ház. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
17398.
 

Roskó Gábor: 9x9 Zoo. Bp.,2001, K. Bazovsky Ház. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
5,00
EUR
,
5,52
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Please use the refresh button next to the bid if you want to see the current state of the auction. The page doesn't refresh automatically!

Filter auction items

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

361. Auction:
Payment deadline is 24 January

362. Auction:
From 14 to 23 January
Payment deadline is 7 February
Viewing: From 20 to 23 January
 

  Events calendar

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment