3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
A Franklin Kézi Lexikona I-III. Bp., 1911-12. Franklin Társulat. Kiadói szecessziós, aranyozott félbőrkötésben, kopott borítóval, foltos lapokkal, néhány kijáró lappal, megviselt állapotban.