17158.
352. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
2 200 HUF
5,95 EUR, 6,47 USD
Flammarion Camille: Népszerű csillagászattan és az égboltozat egyetemes leírása I. kötet. Bp., 1888, Pallas. Második kiadás. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötés, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval, szakadozott címlappal.