Books: Military

Number of items: 20

16600.

6 000 HUF
20,69
Dr. Kunos Ignác-Dr. Polgár Iván: Kifejezések első segélynyújtásnál tizenegy nyelven. Többek közreműködésével írta: - -. Székesfehérvár, 1914. Számmer Imre, 24 szt. lev. Kiadói papírkötésben, az alsó sarkán kis gyűrődéssel. K.u. K. Reservespital Versecz pecséttel.
16601.

Dr. Kunos Ignác-Dr. Polgár Iván: Kifejezések első segélynyújtásnál tizenegy nyelven. Többek közreműködésével írta: - -. Székesfehérvár, 1914. Számmer Imre, 24 szt. lev. Kiadói papírkötésben, az alsó sarkán kis gyűrődéssel. 'K.u. K. Reservespital Versecz' pecséttel.

4 000 HUF
13,79
Dusan M. Babac: The Serbian Army in the great war. 1914-1918. Beograd, 2014, Defense. Szerb és angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Első kiadás. Kiadói papírkötés. Megjelent 1500 példányban. / Paperbinding, in English and Serbian language. First edition.
16602.

2 200 HUF
6,88
13
Magyar hősök. 1914-1916. Szerk.: Tábori Kornél. Bp.,é.n, Pesti Napló, (Jókai Nyomda Rt.), 192 p. +4 (színes táblák)+ 2 (két kihajtható tábla, az egyik térkép) t. Rengeteg fekete-fehér fotóval. szakadozott illusztrált félvászon-kötésben
16603.

Magyar hősök. 1914-1916. Szerk.: Tábori Kornél. Bp.,é.n, Pesti Napló, ("Jókai" Nyomda Rt.), 192 p. +4 (színes táblák)+ 2 (két kihajtható tábla, az egyik térkép) t. Rengeteg fekete-fehér fotóval. szakadozott illusztrált félvászon-kötésben

3 000 HUF
10,34
16604.

2 000 HUF
6,90
16605.

5 000 HUF
17,24
Vegyes könyvtétel, 2 db:   Adolf Galland: 104 Légigyőzelmem. Elsők és utolsók. Fordította Tobak Tibor, Cserny Miklós. Bp.,1991, Aero és Rádió Kft. Kiadói papírkötés.  Nyikolaj Csukovszkij: A balti égbolt. Fordította: Radó György. Bp., 1959, Zrínyi. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
16606.

1 000 HUF
3,45
Okváth Imre: Bástya. A béke frontján. Magyar haderő és katonapolitika. 1945-1956. Bp.,1998,Aquila. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16607.

900 HUF
2,81
3,10
Podmaniczky György, báró: Az őszirózsás forradalom a budapesti honvédkaszárnyában (Naplótöredékek) (Bp.), é.n. Stádium. 36p. Kiadói papírborítóban.
16608.

Podmaniczky György, báró: Az őszirózsás "forradalom" a budapesti honvédkaszárnyában (Naplótöredékek) (Bp.), é.n. Stádium. 36p. Kiadói papírborítóban.

2 000 HUF
6,90
33
Kossuth Lajos Hadviselet- és csatatan elemei. Zrínyi Katonai Kiadó, 2002. Kiadói kartonálás
16609.

1 200 HUF
4,14
Friedrich Schilling: Flieger an allen Fronten. Berlin,1936,Scherl. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.
16610.

1 200 HUF
4,14
16611.

1 000 HUF
3,45

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

361. Auction:
Payment deadline is 24 January

362. Auction:
From 14 to 23 January
Payment deadline is 7 February
Viewing: From 20 to 23 January

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.