https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Military

Number of items: 20

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
Hadászat és harcászat - Andrew Wiest M. K. Barbier: Gyalogos-hadviselés Bp. 2003. Hajja book kft. Kiadói kartonálásban
16600.
 

Hadászat és harcászat - Andrew Wiest M. K. Barbier: Gyalogos-hadviselés Bp. 2003. Hajja book kft. Kiadói kartonálásban

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
6 000 HUF
19,11
EUR
,
21,20
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Kunos-Polgár: Kifejezések első segélynyújtásnál tizenegy nyelven. Székesfehérvár, 1914. Számmer Imre. K.k. Reservespital. pecséttel
16601.
 

Kunos-Polgár: Kifejezések első segélynyújtásnál tizenegy nyelven. Székesfehérvár, 1914. Számmer Imre. K.k. Reservespital. pecséttel

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
4 000 HUF
12,74
EUR
,
14,13
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Dusan M. Babac: The Serbian Army in the great war. 1914-1918. Beograd, 2014, Defense. Szerb és angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Első kiadás. Kiadói papírkötés. Megjelent 1500 példányban. / Paperbinding, in English and Serbian language. First edition.
16602.
 

Dusan M. Babac: The Serbian Army in the great war. 1914-1918. Beograd, 2014, Defense. Szerb és angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Első kiadás. Kiadói papírkötés. Megjelent 1500 példányban. / Paperbinding, in English and Serbian language. First edition.

 
Sold
Starting price:
2 200 HUF
7,01
EUR
,
7,77
USD
Number of bids:
13
Hammer price:
5 500 HUF
Magyar hősök. 1914-1916. Szerk.: Tábori Kornél. Bp.,é.n, Pesti Napló, (Jókai Nyomda Rt.), 192 p. +4 (színes táblák)+ 2 (két kihajtható tábla, az egyik térkép) t. Rengeteg fekete-fehér fotóval. szakadozott illusztrált félvászon-kötésben
16603.
 

Magyar hősök. 1914-1916. Szerk.: Tábori Kornél. Bp.,é.n, Pesti Napló, ("Jókai" Nyomda Rt.), 192 p. +4 (színes táblák)+ 2 (két kihajtható tábla, az egyik térkép) t. Rengeteg fekete-fehér fotóval. szakadozott illusztrált félvászon-kötésben

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
9,55
EUR
,
10,60
USD
Number of bids:
2
Hammer price:
3 000 HUF
Hans-Joachim Harder: Militärgeschichtliches Handbuch Baden-Würtenberg. Hrs. vom Militärgeschichtlichen Forschungsamt. Stuttgart-Berlin-Köln-Manz,1987,W. Kohlhammer. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16604.
 

Hans-Joachim Harder: Militärgeschichtliches Handbuch Baden-Würtenberg. Hrs. vom Militärgeschichtlichen Forschungsamt. Stuttgart-Berlin-Köln-Manz,1987,W. Kohlhammer. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
2 000 HUF
6,37
EUR
,
7,07
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
vitéz Mándoky Sándor-Faragó László: Magyar Frontharcos Mozgalom. Megjelent az Országos Frontharcos Szövetség erkölcsi támogatásával a tizedik jubiláris országos frontharcostalálkozó alkalmából. Bp., 1938, Merkantil-Nyomda, 740 p. Kiadói aranyozott, dombornyomásos, egészvászon kötés, kopott borítóval, kissé laza fűzéssel, foltos szennylapokkal, szakadt címlappal.
16605.
 

vitéz Mándoky Sándor-Faragó László: Magyar Frontharcos Mozgalom. Megjelent az Országos Frontharcos Szövetség erkölcsi támogatásával a tizedik jubiláris országos frontharcostalálkozó alkalmából. Bp., 1938, Merkantil-Nyomda, 740 p. Kiadói aranyozott, dombornyomásos, egészvászon kötés, kopott borítóval, kissé laza fűzéssel, foltos szennylapokkal, szakadt címlappal.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
5 000 HUF
15,92
EUR
,
17,67
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Please use the refresh button next to the bid if you want to see the current state of the auction. The page doesn't refresh automatically!

Filter auction items

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

351. Auction:
Payment deadline is 16 August

352. Auction:
From  6 to 15 August
Payment deadline is 30 August
Viewing: From 12 to 15 August

Our office is closed due to National Holiday on 19th and 20th of August. Posting will begin on 21st of August!
 

  Events calendar

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment