10510. 351. Closed Online auction Ex libris - small-graphics
1 400 HUF
0 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Az én könyvem, ex libri, rézkarc, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 14,5×9 cm
Photo of the item taken by : lászló_lili