Worldwide commemorative medallions and plaques

Number of items: 19

Amerikai Egyesült Államok 1979. Egyesült Nemzetek Szövetsége hivatalos emlékérem - 1979 Béke érem Br érem, peremén jelzett (38,5mm) T:1 (eredetileg PP) USA 1979. Official United Nations Commemorative Medal - 1979 Peace Medal Br commemorative medallion, hallmarked on edge (38,5mm) C:UNC (originally PP)
31145.

1 200 HUF
Amerikai Egyesült Államok 1980. REPUBLICAN PRESIDENTIAL TASK FORCE / MEDAL OF MERIT - RONALD REAGAN FOUNDER aranyozott fém emlékérem, eredeti tokban (51mm) T:1 USA 1980. REPUBLICAN PRESIDENTIAL TASK FORCE / MEDAL OF MERIT - RONALD REAGAN FOUNDER gilt commemorative medallion in original case (51mm) C:UNC
31146.

Amerikai Egyesült Államok 1980. "REPUBLICAN PRESIDENTIAL TASK FORCE / MEDAL OF MERIT - RONALD REAGAN FOUNDER" aranyozott fém emlékérem, eredeti tokban (51mm) T:1 USA 1980. "REPUBLICAN PRESIDENTIAL TASK FORCE / MEDAL OF MERIT - RONALD REAGAN FOUNDER" gilt commemorative medallion in original case (51mm) C:UNC

3 000 HUF
Ausztrália 2000. Paralympic Summer Games Sydney 2000 aranyozott fém részvételi érem, eredeti ROYAL AUSTRALIAN MINT - THE PERTH MINT gyártói tokban (39mm) T:1 (eredetileg PP) Australia 2000. Paralympic Summer Games Sydney 2000 gilt participant commemorative medallion in original ROYAL AUSTRALIAN MINT - THE PERTH MINT manufacturers case (39mm) C:UNC (originally PP)
31147.

Ausztrália 2000. "Paralympic Summer Games Sydney 2000" aranyozott fém részvételi érem, eredeti "ROYAL AUSTRALIAN MINT - THE PERTH MINT" gyártói tokban (39mm) T:1 (eredetileg PP) Australia 2000. "Paralympic Summer Games Sydney 2000" gilt participant commemorative medallion in original "ROYAL AUSTRALIAN MINT - THE PERTH MINT" manufacturer's case (39mm) C:UNC (originally PP)

5 000 HUF
31148.

1 400 HUF
31149.

2 400 HUF
31150.

1 600 HUF
Japán 1964. Tokyo Olimpia részvételi érme Br emlékérem eredeti dísztokban. Szign.: Okamoto Taro (60mm) T:1- Japan 1964. XVIII Olympiad Tokyo 1964 participation medal Br commemorative medal in original case. Sign.: Okamoto Taro (60mm) C:AU
31151.

Japán 1964. "Tokyo Olimpia részvételi érme" Br emlékérem eredeti dísztokban. Szign.: Okamoto Taro (60mm) T:1- Japan 1964. "XVIII Olympiad Tokyo 1964 participation medal" Br commemorative medal in original case. Sign.: Okamoto Taro (60mm) C:AU

6 000 HUF
25
Malajzia 1998. XVI. Közösségi játékok fém emlékérem, eredeti csomagolásban (32mm) T:PP Malaysia 1998. XVI Commonwealth Games commemorative medallion in original packing (32mm) C:PP
31152.

Malajzia 1998. "XVI. Közösségi játékok" fém emlékérem, eredeti csomagolásban (32mm) T:PP Malaysia 1998. "XVI Commonwealth Games" commemorative medallion in original packing (32mm) C:PP

1 600 HUF
Nagy-Britannia DN THE YEOMEN WARDERS OF THE TOWER OF LONDON / H.M. ROYAL PALACE AND FORTRESS OF THE TOWER OF LONDON aranyozott fém emlékérem, eredeti ROYAL MINT tokban (51mm) T:1- Great Britain ND THE YEOMEN WARDERS OF THE TOWER OF LONDON / H.M. ROYAL PALACE AND FORTRESS OF THE TOWER OF LONDON gilt commemorative medallion in original ROYAL MINT case (51mm) C:AU
31153.

Nagy-Britannia DN "THE YEOMEN WARDERS OF THE TOWER OF LONDON / H.M. ROYAL PALACE AND FORTRESS OF THE TOWER OF LONDON" aranyozott fém emlékérem, eredeti "ROYAL MINT" tokban (51mm) T:1- Great Britain ND "THE YEOMEN WARDERS OF THE TOWER OF LONDON / H.M. ROYAL PALACE AND FORTRESS OF THE TOWER OF LONDON" gilt commemorative medallion in original "ROYAL MINT" case (51mm) C:AU

1 600 HUF
Német Birodalom 1905. Schiller halálának 100. évfordulója ezüstözött fém emlékérem (23mm) T:2,2- fülnyom German Empire 1905. 100th Anniversary of the Death of Schiller silver plated metal commemorative medallion (23mm) C:XF,VF ear mark
31154.

Német Birodalom 1905. "Schiller halálának 100. évfordulója" ezüstözött fém emlékérem (23mm) T:2,2- fülnyom German Empire 1905. "100th Anniversary of the Death of Schiller" silver plated metal commemorative medallion (23mm) C:XF,VF ear mark

2 400 HUF
Német Birodalom ~1906. II. Vilmos császár és Viktória császárné Cu emlékérem füllel (22mm) T:2 German Empire ~1906. Emperor Wilhelm II and Empress Victoria Cu commemorative medal with ear (22mm) C:XF
31155.

Német Birodalom ~1906. "II. Vilmos császár és Viktória császárné" Cu emlékérem füllel (22mm) T:2 German Empire ~1906. "Emperor Wilhelm II and Empress Victoria" Cu commemorative medal with ear (22mm) C:XF

1 400 HUF
NSZK 1966. BOXEN DEUTSCHLAND-UNGARN - LANDESHAUPTSTADT HANNOVER kétoldalas Br bokszoló emlékérem, eredeti tokban (61mm) T:1- FRG 1966. BOXEN DEUTSCHLAND-UNGARN - LANDESHAUPTSTADT HANNOVER double-sided Br boxing commemorative medallion in original case (61mm) C:AU
31156.

NSZK 1966. "BOXEN DEUTSCHLAND-UNGARN - LANDESHAUPTSTADT HANNOVER" kétoldalas Br bokszoló emlékérem, eredeti tokban (61mm) T:1- FRG 1966. "BOXEN DEUTSCHLAND-UNGARN - LANDESHAUPTSTADT HANNOVER" double-sided Br boxing commemorative medallion in original case (61mm) C:AU

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF