1 000 HUF
Tolsztoj, [Lev Nyikolajevics]: A Kreutzer-szonáta. Fordította: Gyagyovszky Emil. Bevezetéssel ellátta: Bonkáló Sándor. Bp.,én., Gutenberg. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban, a papír védőborítón apró szakadásokkal.