1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Nagy Lajos: Emberek, állatok. Bp.,1947, Budapest Székesfőváros Irodalmi és Művészeti Intézete, 237+1 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé kopott gerinccel, a borító kissé foltos.