2 800 HUF
Dr. Szalay József: A magyar nemzet története. IV. kötet. A millennium alkalmából átdolgozta és újból sajtó alá rendezte Dr. Baróti Lajos. Bp.,(1896), Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott borítóval, az elülső szennylap és egy illusztráció kijár, volt könyvtári példány.