15561.
350. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
4 200 HUF
11,35 EUR, 12,35 USD
Bíró Friderika: Az Őrség ház- és lakás kultúrája a 18. század végétől napjainkig. 1972. Szombathely, 1975, Vas Megye Tanácsa Művelődési Osztálya. Megjelent 1000 példányban. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadozott papír védőborítóban.