https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Minibooks

Number of items: 9

Auction is over! Item soon called at the auction hall
14 db minikönyv
17387.
 

14 db minikönyv

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
3,12
EUR
,
3,42
USD
Number of bids:
21
Dr. Sikota Győző: Zsolnay. Bp., 1989, Műszaki Könyvkiadó. Angol-nyelven. Kiadói bársony-kötés, porcelán pillangó mintás plakettel (Istókovics Margit), jó állapotban.
17388.
 

Dr. Sikota Győző: Zsolnay. Bp., 1989, Műszaki Könyvkiadó. Angol-nyelven. Kiadói bársony-kötés, porcelán pillangó mintás plakettel (Istókovics Margit), jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
6,23
EUR
,
6,85
USD
Number of bids:
1
Móricz Zsigmond: A szerelmes levél. Bp., 1974, Szépirodalmi. Minikönyv, műbőr kötésben, kopással
17389.
 

Móricz Zsigmond: A szerelmes levél. Bp., 1974, Szépirodalmi. Minikönyv, műbőr kötésben, kopással

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,49
EUR
,
2,74
USD
Number of bids:
0
Holbein: Haláltánc. Bp.,1974, Képzőművészeti Alap. Minikönyv. Könyvtervező: Janka Gyula Nyomda: Egyetemi Nyomda, Budapest Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói aranyozott műbőr kötés, újszerű állapotban.
17390.
 

Holbein: Haláltánc. Bp.,1974, Képzőművészeti Alap. Minikönyv. Könyvtervező: Janka Gyula Nyomda: Egyetemi Nyomda, Budapest Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói aranyozott műbőr kötés, újszerű állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
3,12
EUR
,
3,42
USD
Number of bids:
0
Janka Gyula: Miniatűr könyvek bibliográfiája 1945-1970. Bp., 1972, Műszaki Könyvkiadó. Minikönyv, műbőr kötésben, kis kopással
17391.
 

Janka Gyula: Miniatűr könyvek bibliográfiája 1945-1970. Bp., 1972, Műszaki Könyvkiadó. Minikönyv, műbőr kötésben, kis kopással

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
3,12
EUR
,
3,42
USD
Number of bids:
0
Téglás János (szerk.): Babits Mihály Ifjúkori Írásai. Budapest, 1984, Ságvári Endre Nyomdaipari Szakiskola és Szakmunkásképző Intézet kereskedelmi forgalomba nem hozható vizsgamunkája, 199 p. Kiadói fűzött keménypapír kötés. + kísérő füzet
17392.
 

Téglás János (szerk.): Babits Mihály Ifjúkori Írásai. Budapest, 1984, Ságvári Endre Nyomdaipari Szakiskola és Szakmunkásképző Intézet kereskedelmi forgalomba nem hozható vizsgamunkája, 199 p. Kiadói fűzött keménypapír kötés. + kísérő füzet

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
3,12
EUR
,
3,42
USD
Number of bids:
0
Borsodi költők. Összeállította Szabó Gyula, Urszin Gábor. Miskolc, 1978, Miniatűrkönyv-Gyűjtők Klubja. Kiadói bordó aranyozott műbőr kötés. Számozott (550/226.) példány, fekete számozással. A könyv eredetiségét, Andruskó Károly (1915-2008): Miskolci Minikönyvklub ex librise igazolja.
17393.
 

Borsodi költők. Összeállította Szabó Gyula, Urszin Gábor. Miskolc, 1978, Miniatűrkönyv-Gyűjtők Klubja. Kiadói bordó aranyozott műbőr kötés. Számozott (550/226.) példány, fekete számozással. A könyv eredetiségét, Andruskó Károly (1915-2008): Miskolci Minikönyvklub ex librise igazolja.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
3,12
EUR
,
3,42
USD
Number of bids:
0
Janka Gyula: Miniatűr könyvek bibliográfiája 1945-1970. Bp., 1972, Műszaki Könyvkiadó. Minikönyv, műbőr kötésben, jó állapotban.
17394.
 

Janka Gyula: Miniatűr könyvek bibliográfiája 1945-1970. Bp., 1972, Műszaki Könyvkiadó. Minikönyv, műbőr kötésben, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
3,12
EUR
,
3,42
USD
Number of bids:
0
Pastorale. Reich Károly rajzaival. Bp., 1974, Képzőművészeti Alap. Kiadói kartonált kötés
17395.
 

Pastorale. Reich Károly rajzaival. Bp., 1974, Képzőművészeti Alap. Kiadói kartonált kötés

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,49
EUR
,
2,74
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Please use the refresh button next to the bid if you want to see the current state of the auction. The page doesn't refresh automatically!

Filter auction items

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

356. Auction:
Payment deadline is 1 November

357. Auction:
From 29 October to 7 November
Payment deadline is 15 November
Viewing: From 4 to 7 November
 

  Events calendar

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment