1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Gróf Tisza István: Sadowától Sedanig. Értekezések a Történeti Tudományok köréből. XXIII. kötet. 5. sz. Bp., 1912, MTA, 80 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, kissé hiányos borítóval, javított gerinccel, aláhúzásokkal.