Books: History

Number of items: 139

Vegyes könyvtétel, 3 db:   Fitz Jenő: Gorsium. A táci római kori ásatások. Székesfehérvár, 1970, István Király Múzeum. Harmadik, átdolgozott kiadás. Fekete-fehér képanyaggal. Kiadói papírkötés.  Buda visszavívása. 1686. Szerk.: Dr. Fenyvesi László. Bp., 1986, Budapesti Történeti Múzeum. Kiadói papírkötés.   Radics Géza: Merénylet a magyarság ellen. 1920-2014. hn., én., PR-Innovation Kft. Kiadói papírkötés.
15802.

1 000 HUF
Ecséri Lilla: Napló, 1944.Bp., 1995. T-Twins.
15803.

1 000 HUF
Szekfű Gyula: Állam és nemzet. Tanulmányok a nemzetiségi kérdésről. Bp., 1942, Magyar Szemle Társaság. Félvászon kötés, jó állapotban.
15804.

1 400 HUF
Bárdossy László: Magyar politika a mohácsi vész után. Bp., 1943, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon-kötés, jó állapotban. Első kiadás.+  Honvédelmi ismeretek. III-IV. Hőseink a világháborúban katonaföldrajzi alapismeretek. Kiadja: az Ifjúság Honvédelmi Nevelésének és a Testnevelésnek Országos Vezetője. Debrecen,1942, Debrecen Sz. Kir Város és a Tiszántúli Református Egyházkerület Könyvnyomdavállalata, 182 p. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval, néhány aláhúzásokkal, bejelölésekkel.
15805.

1 200 HUF
19
Gonda Imre - Niederhauser Emil: A Habsburgok. Egy európai jelenség. Bp., 1977, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval, kis hiány rajta
15806.

1 000 HUF
Bánhalmi János, Szalay Péter: F-1 Autó Modell história 1950-1986. Eger 1986. MTI
15807.

800 HUF
Isabelle Bricard: Európai uralkodócsaládok. Fordította: Tótfalusi Ágnes. Bp.,2001, Gabo. Kiadói kartonált papírkötés, kissé dohos.
15808.

1 000 HUF
15809.

1 000 HUF
48-as Erdély. Zsebkönyv. Spectator [Krenner Miklós] előszavával. Kolozsvár, 1943. Id. Jordáky L. 116+(2)p.+1t. Kiadói papírborítóban
15810.

3 000 HUF
15811.

3 000 HUF
15812.

16 000 HUF
43,24
47,06
15813.

2 600 HUF
7,03
7,65

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF