https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: History

Number of items: 139

Auction is over! Item soon called at the auction hall
C. A. Macartney: Teleki Pál miniszterelnöksége. 1939-1941. Fordította: Cserenyey Géza. Bp.,1993, Occidental Press. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
15778.

C. A. Macartney: Teleki Pál miniszterelnöksége. 1939-1941. Fordította: Cserenyey Géza. Bp.,1993, Occidental Press. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Victor Klemperer: A harmadik birodalom nyelve. Membrán könyvek. Bp., 1984, Tömegkomunikációs Kutatóközpont. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
15779.

Victor Klemperer: A harmadik birodalom nyelve. Membrán könyvek. Bp., 1984, Tömegkomunikációs Kutatóközpont. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
3 800 HUF
10,27
EUR
,
11,18
USD
Number of bids:
2
Hóman Bálint-Dr. Csapody Csaba-Dr. Bakács István János et alii.: Szent István. Első nagy királyunk élete és alkotásai. Bp., 1938, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 88+6 p. Kiadói papírkötés, apró szakadással a borítón.
15780.

Hóman Bálint-Dr. Csapody Csaba-Dr. Bakács István János et alii.: Szent István. Első nagy királyunk élete és alkotásai. Bp., 1938, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 88+6 p. Kiadói papírkötés, apró szakadással a borítón.

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
3
Szabó Ervin: Társadalmi és pártharcok a 48-49-es forradalomban. Révai József tanulmányával. Bp., 1949. Szikra. Félvászon kötésben. 2. kiadás
15781.

Szabó Ervin: Társadalmi és pártharcok a 48-49-es forradalomban. Révai József tanulmányával. Bp., 1949. Szikra. Félvászon kötésben. 2. kiadás

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Szinai Miklós-Szűcs László (szerk.): Horthy Miklós titkos iratai. Bp., 1962, Kossuth. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé foltos címkével a gerincen.
15782.

Szinai Miklós-Szűcs László (szerk.): Horthy Miklós titkos iratai. Bp., 1962, Kossuth. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé foltos címkével a gerincen.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
A Budapesti Bőripari Vállalat és gyárainak története. Szerk.: Dr. Tóth Béla. Bp., 1984, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói műbőr-kötés, laza fűzéssel.
15783.

A Budapesti Bőripari Vállalat és gyárainak története. Szerk.: Dr. Tóth Béla. Bp., 1984, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói műbőr-kötés, laza fűzéssel.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Kiszely István: Sírok, csontok, emberek. Embertan a régészetben. Bp., 1969, Gondolat. Első kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
15784.

Kiszely István: Sírok, csontok, emberek. Embertan a régészetben. Bp., 1969, Gondolat. Első kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
1
Gonda Imre, Niederhauser Emil: A Habsburgok. Egy európai jelenség. Bp., 1987, Gondolat. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászonkötésben, kiadói papír védőborítóval, a papírborító elülső része gyűrött, de egyébként jó állapotban.
15785.

Gonda Imre, Niederhauser Emil: A Habsburgok. Egy európai jelenség. Bp., 1987, Gondolat. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászonkötésben, kiadói papír védőborítóval, a papírborító elülső része gyűrött, de egyébként jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
Perényi János: Nagyszőlőstől Rabatig. Utazások a határok mentén és egy diplomata múltjában. 2015, Méry Ratio. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
15786.

Perényi János: Nagyszőlőstől Rabatig. Utazások a határok mentén és egy diplomata múltjában. 2015, Méry Ratio. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
Time Line of Culture in the Nile Valley and its Relationship to Other World Cultures. New York, 1979, The Metropolitan Museum of Art. Angol nyelven. Kiadói kartonált kötésben, kiadói kartontokban, a borítók kis sérüléssel, a kartontokon kis szakadással.  Széthajtható egyiptomi történettel foglalkozó idővonal, angol nyelven, számos fotóval.
15787.

Time Line of Culture in the Nile Valley and its Relationship to Other World Cultures. New York, 1979, The Metropolitan Museum of Art. Angol nyelven. Kiadói kartonált kötésben, kiadói kartontokban, a borítók kis sérüléssel, a kartontokon kis szakadással. Széthajtható egyiptomi történettel foglalkozó idővonal, angol nyelven, számos fotóval.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
R.W. Southern: A nyugati társadalom és az egyház a középkorban. Bp., 1987. Gondolat. Kiadói papírborítékban
15788.

R.W. Southern: A nyugati társadalom és az egyház a középkorban. Bp., 1987. Gondolat. Kiadói papírborítékban

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Salamon Konrád: A harmadik út kísérlete. Bp., 1989, Eötvös. DEDIKÁLT! Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15789.

Salamon Konrád: A harmadik út kísérlete. Bp., 1989, Eötvös. DEDIKÁLT! Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment