17112.
350. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
Schandl József: Szarvasmarhatenyésztés. Függelék: A bivaly tenyésztése. Bp.,1955, Mezőgazdasági Kiadó. Harmadik, átdolgozott kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.