Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 160

Garamkeszi János (1936-) 1983. MÉE XIII. Vándorgyűlése - Salgótarján / Madách Imre - Az ember tragédiája Ag emlékérem (35,08g/0.640/42,5mm) T:1-
30569.

Garamkeszi János (1936-) 1983. "MÉE XIII. Vándorgyűlése - Salgótarján / Madách Imre - Az ember tragédiája" Ag emlékérem (35,08g/0.640/42,5mm) T:1-

4 000 HUF
Gáti Gábor (1937- ) 1977. Ady 1877-1919 / Szállani, Szállani, Szállani Egyre Br plakett, dobozban (782g/110mm) T:1- / Hungary 1977. Ady 1877-1919 / Szállani, Szállani, Szállani Egyre Br plaque with case. Sign.: Gábor Gáti (782g/110mm) C:AU
30570.

Gáti Gábor (1937- ) 1977. "Ady 1877-1919 / 'Szállani, Szállani, Szállani Egyre" Br plakett, dobozban (782g/110mm) T:1- / Hungary 1977. "Ady 1877-1919 / 'Szállani, Szállani, Szállani Egyre" Br plaque with case. Sign.: Gábor Gáti (782g/110mm) C:AU

12 000 HUF
32,43
35,29
Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) ~1930-1940. M.U.SZ. 1907 (Magyar Úszó Szövetség) jelzett Ag emlékérem LUDVIG BPEST gyártói jelzéssel, eredeti dísztokban (16,56g/0.800/33mm) T:2 patina /  Hungary ~1930-1940. M.U.SZ. 1907 (Hungarian Swimming Association) hallmarked Ag commemorative medallion with LUDVIG BPEST makers mark on reverse, in original case. Sign.: Lajos Göröntsér Greff (16,56g/0.800/33mm) C:XF patina
30571.

Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) ~1930-1940. "M.U.SZ. 1907 (Magyar Úszó Szövetség)" jelzett Ag emlékérem "LUDVIG BPEST" gyártói jelzéssel, eredeti dísztokban (16,56g/0.800/33mm) T:2 patina / Hungary ~1930-1940. "M.U.SZ. 1907 (Hungarian Swimming Association)" hallmarked Ag commemorative medallion with "LUDVIG BPEST" makers mark on reverse, in original case. Sign.: Lajos Göröntsér Greff (16,56g/0.800/33mm) C:XF patina

4 000 HUF
Ispánki József (1906-1992) DN Liszt Ferenc 1811-1886 kétoldalas Br plakett (73mm) T:2
30572.

Ispánki József (1906-1992) DN "Liszt Ferenc 1811-1886" kétoldalas Br plakett (73mm) T:2

5 000 HUF
Kiss Kovács Gyula (1922-1984) ~1970. MUOSZ - A Magyar Sportújságírók Díja - Az év legjobbjainak egyoldalas Br plakett, eredeti tokban (119x79mm) T:1-
30573.

Kiss Kovács Gyula (1922-1984) ~1970. "MUOSZ - A Magyar Sportújságírók Díja - Az év legjobbjainak" egyoldalas Br plakett, eredeti tokban (119x79mm) T:1-

2 600 HUF
7,03
7,65
Kiss Nagy András (1930-1997) 1997. Orvos sor / Semmelweis Ignác jelzetlen, ezüstözött? emlékérem sérült ÁPV tokban (32mm) T:2 (eredetileg PP) patina
30574.

Kiss Nagy András (1930-1997) 1997. "Orvos sor / Semmelweis Ignác" jelzetlen, ezüstözött? emlékérem sérült ÁPV tokban (32mm) T:2 (eredetileg PP) patina

1 200 HUF
Kiss Nagy András (1930-1997) 1967. Budapest Aerofila 67 / Nemzetközi Légiposta Bélyegkiállítás Br emlékérem (2x) + 1967. Budapest Aerofila 67 / Nemzetközi Légiposta Bélyegkiállítás ezüstözött Br emlékérem (40mm) T:1-
30575.

Kiss Nagy András (1930-1997) 1967. "Budapest Aerofila 67 / Nemzetközi Légiposta Bélyegkiállítás" Br emlékérem (2x) + 1967. "Budapest Aerofila 67 / Nemzetközi Légiposta Bélyegkiállítás" ezüstözött Br emlékérem (40mm) T:1-

1 400 HUF
Kiss László (1949-) 1986. Societas Pharmaceutica Hungarica (Magyar Gyógyszerészeti Társaság) Budapest / Salus publica suprema lex esto (A nép egészsége legyen a legfőbb törvény!) Br emlékérem (88mm) T:2
30576.

Kiss László (1949-) 1986. "Societas Pharmaceutica Hungarica (Magyar Gyógyszerészeti Társaság) Budapest / Salus publica suprema lex esto (A nép egészsége legyen a legfőbb törvény!)" Br emlékérem (88mm) T:2

5 000 HUF
Kiss László (1949-) 1993.(?) Ökrös Botond Emlékérem / Erkel Ferenc Gimnázium Gyula kétoldalas Br emlékérem (96mm) T:1-
30577.

Kiss László (1949-) 1993.(?) "Ökrös Botond Emlékérem / Erkel Ferenc Gimnázium Gyula" kétoldalas Br emlékérem (96mm) T:1-

6 500 HUF
17,57
19,12
Kligl Sándor (1945-) 2000. A FERROÉP megalakulásának 10. éves évfordulójára - Hagymaház Makó / Fővállalkozó és Szerelipari Rt. aranyozott Br emlékérem (42,5mm) T:1 (eredetileg PP)
30578.

Kligl Sándor (1945-) 2000. "A FERROÉP megalakulásának 10. éves évfordulójára - Hagymaház Makó / Fővállalkozó és Szerelipari Rt." aranyozott Br emlékérem (42,5mm) T:1 (eredetileg PP)

1 000 HUF
Konyorcsik János (1926-2010) DN Alpár Érem - Építéstudományi Tudományi Egyesület - Alapítva 1958 Br emlékérem (80mm) T:2
30579.

Konyorcsik János (1926-2010) DN "Alpár Érem - Építéstudományi Tudományi Egyesület - Alapítva 1958" Br emlékérem (80mm) T:2

1 600 HUF
Kutas László (1936-) 1981. Leonard Bernstein / Tristan und Isolde - München 1981 kétoldalas, öntött Br plakett (97mm) T:1-
30580.

Kutas László (1936-) 1981. "Leonard Bernstein / Tristan und Isolde - München 1981" kétoldalas, öntött Br plakett (97mm) T:1-

16 000 HUF
43,24
47,06

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF